Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry Primal - Pomoc Łińdźa: Na ratunek uwięzionym

Jak uwolnić schwytanych Łińdźa.

Misje te oznaczone są ikoną czarnej dłoni wpisanej w pomarańczowe koło. Są to zadania bardzo krótkie i stosunkowo łatwe. Polegają na wyzwoleniu uwięzionych i związanych Łińdźa. Zadanie może okazać się problematyczne tylko wtedy, gdy preferujesz walkę bezpośrednią. Tutaj, w przypadku wykrycia, zakładnicy zostaną zabici.

Nagrodą za uwolnienie Łindźa będą punkty doświadczenia, punkty umiejętności i kolejni mieszkańcy wioski w liczbie adekwatnej do uwolnionych ludzi. Gra zalicza zadanie, jeśli uda ci się wybawić połowę zakładników, ale gdy nie dasz się wykryć i wcześniej zabijesz wszystkich okolicznych wrogów, bez problemu uratujesz wszystkich.

Zielone 'diamenty' w górnej części ekranu oznaczają liczbę Łindźa pozostałych przy życiu.

Podobnie jak w innych zadaniach tego typu, gdzie brak wykrycia jest kluczowy dla ukończenia misji, także tutaj musisz cały czas pozostawać w ruchu i skradać się. Zachowuj też bezpieczną odległość w stosunku do przeciwników, aby nie wpaść w ich pole widzenia. Gdy zauważą cię na samym początku, zaczną zabijać jeńców, a ty nie będziesz miał dużych szans, aby uratować choćby połowę z nich.

Po zabiciu wszystkich wrogów i upewnieniu się, że w najbliższej okolicy nie znajdzie się już żadne zagrożenie, podejdź do któregokolwiek Łindźa i wykonaj na nim interakcję, czyli rozwiązanie sznurka na ich dłoniach. W ten sposób misja dobiegnie końca, a ty zyskasz nowych mieszkańców wsi.

Następnie: Far Cry Primal - Misja jaskini

Powrót do spisu treści: Far Cry Primal - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

O autorze
Komentarze