Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry Primal - Misja: Głębokie rany; Wizja bestii; Władca zwierząt

Zobacz jak pomóc Saili, zyskać możliwość wykorzystania zwiadowcy oraz poskromić pierwsze zwierzę.

Gdy już spotkasz pierwszego Łindźa w poprzedniej misji, będziesz musiał odnaleźć trzy lecznicze liście, które pomogą na rany zadane przez tygrysa. Udaj się w stronę żółtego wskaźnika, gdzie w okolicy powinieneś znaleźć cztery zielone liście. Z ich wyglądem możesz zapoznać się na poniższym obrazku.

Tak wyglądają zielone liście, które służą do celów leczniczych.

Poszukując zielonych liści możesz natknąć się na plemię ludojadów. Możesz ich unikać lub nawiązać z nimi walkę, wybór należy do ciebie. Prawie na pewno będą zaabsorbowani polowaniem na zwierzynę, więc możesz nie zwracać ich uwagi. Po zebraniu wymaganej ilości roślin wróć do Saili, która wykorzysta liście do celów leczniczych. Aby wykonać kolejną misję, musisz udać się na nieznane tereny na północnym wschodzie, gdzie rezyduje szaman Tensai.

Wizja bestii

Po dotarciu do jaskini szamana otrzymasz do wypicia specyficzny eliksir wykonany z krwi. Po jego przyjęciu rozpocznie się interesująca wizualnie misja, w której będziesz podążał przed siebie między podświetlonymi zwierzętami. W końcu dotrzesz do sowy i zaczniesz za nią lecieć.

Leć za sową unikając drzew i innych przeszkód.

Unikaj napotykanych przeszkód we wszelakiej postaci, będą to drzewa, skały, itp. Czasami wrócisz na ziemię i po prostu będziesz musiał iść przed siebie. Po dotarciu do celu misja dobiegnie końca, a ty zyskasz umiejętność korzystania ze zwiadowcy w postaci wspomnianej sowy.

Władca zwierząt

W tym zadaniu, które znajdziesz również u szamana, poskromisz przywódcę watahy wilków. Zwierzę będzie walczyć po twojej stronie, ale zanim to nastąpi musisz zlikwidować łowców wilków z obozu Udam. Możesz ich oznaczyć używając sowy, aby ułatwić sobie polowanie na przeciwników.

Teraz przytrzymaj przycisk L1 / LB, aby otworzyć koło broni. Wybierz przynętę, a następnie wytwórz ją. Jeśli możesz, nawet dwie lub trzy sztuki, jeśli pierwsza nie zadziała skutecznie. Wykorzystaj teraz wzrok łowcy i podążaj za śladami krwi, aby dotrzeć do legowiska wilków. Naciśnij R1 / RB, aby rzucić przynętę.

Tak wygląda poskromienie zwierzęcia.

Gdy biały wilk zainteresuje się nią, włącz skradanie się i podejdź do niego na tyle blisko, aby na ekranie wyświetlił się komunikat o poskromieniu. Wciśnij wówczas i przytrzymaj przycisk odpowiedzialny za poskromienie zwierzęcia i poczekaj, aż kółko wokół ikony się zapełni. Podążaj do wskazań mapy, aby zakończyć aktualne zadanie.

Następnie: Far Cry Primal - Misja: Chaty Saili i Tensaja; Atak Udam

Powrót do spisu treści: Far Cry Primal - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

O autorze
Komentarze