Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - wyprawa: Wrak samolotu rządowego

Wyprawa na poziomie pierwszym: ukradnij paczkę bandytom w Iowa.

Kolejną ekspedycję wykonasz na terenie Iowa, gdzie znajduje się wrak samolotu rządowego. Zwróć uwagę, że obszar misji to teren leśny, który może ułatwić ci kamuflaż. Misję rozpoczniesz na północ od wraku. Podążaj w kierunku różowej racy (1), żeby dokonać dokładniejszego rozpoznania terenu wokół samolotu.

Wybierz niewielkie wzgórze nieopodal wraku i użyj lornetki do oznaczenia przeciwników. Jeden z nich (2) kręci się wokół racy. Uważaj na rusztowanie (3), po którym chodzi snajper. Pozostali bandyci znajdują się przy przedniej części wraku (4) oraz wewnątrz samolotu. Do środka wejdziesz od przodu lub po rampie (5), gdzie bandyci zainstalowali karabin stacjonarny.

Poszukiwana paczka znajduje się wewnątrz wraku. Żeby ułatwić sobie drogę ewakuacji, pozbądź się wszystkich przeciwników, którzy znajdują się na zewnątrz samolotu. Użyj broni z tłumikiem, żeby nie przyciągnąć uwagi. Po pozbyciu się bandytów zbliż się do przedniego wejścia do wraku (6).

Skradając się, wejdź powoli do środka, gdzie znajdziesz dwójkę bandytów - jednego na parterze, krążącego między skrzyniami, a drugiego na antresoli (7) nad tobą. Eliminacja pierwszego z nich zapewne przyciągnie uwagę drugiego przeciwnika, który zejdzie po drabinie na dół.

Paczkę znajdziesz na skrzyniach przy wschodniej ścianie wraku. Jak tylko podniesiesz pakunek, odezwie się do ciebie Roger i przekaże informację o miejscu ewakuacyjnym. Jest to dok na południowy wschód (8) od wraku. Wyjdź z powrotem na zewnątrz przez otwór drzwiowy i biegnij przez mokradła w kierunku żółtego wskaźnika celu.

Na miejscu znajdziesz karabin stacjonarny oraz pojedynczych bandytów. Wykończ ich i przygotuj się na fale przeciwników z północy. Uważaj szczególnie na wrogów z miotaczem ognia oraz snajperów na drugim brzegu (9). Część bandytów przyjedzie samochodami (10) oraz przypłynie łodziami od strony zachodniej.

Broń się i czekaj na Rogera - jak tylko helikopter wyląduje za twoimi plecami, oderwij się od karabinu i biegnij do śmigłowca. Zajmij miejsce pasażera, aby zakończyć wyprawę.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - wyprawa: Wrak międzynarodowej stacji kosmicznej

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły