Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - wyprawa: Wrak międzynarodowej stacji kosmicznej

Wyprawa na poziomie pierwszym - ukradnij paczkę bandytom w stanie Nevada.

Kolejną wyprawę rozpoczniesz na zachód od miejsca docelowego. Paczka znajduje się we wraku stacji kosmicznej - lokalizację celu ułatwi ci raca z różowym płomieniem (1). Punkt ewakuacyjny znajduje się na południe od konstrukcji (2). Misji nie ułatwia ukształtowanie terenu i mała ilość zieleni, dlatego w trakcie przemieszczania się korzystaj z osłon.

Do wraku stacji prowadzi piaskowa droga, którą co jakiś czas porusza się pojedynczy bandyta na motocyklu. Oznacz go zawczasu, żeby widzieć, jak będzie się zbliżał do ciebie. Wyeliminuj go przy najbliższej okazji i zabierz mu motocykl, a następnie ostrożnie pojedź w stronę wraku pod jedną ze skał (3).

Jak tylko zbliżysz się do skały, zejdź z motocyklu i zacznij się skradać. Zapamiętaj położenie pojazdu i idź przed siebie. Wejdź na pobliskie skały, żeby mieć dobry widok na wrak, wyciągnij lornetkę i spróbuj oznaczyć bandytów. Nie będzie to proste - po drodze zobaczysz wiele przeszkód. Oznacz przeciwników tylu, ilu jesteś w stanie.

Paczka znajduje się w dalszym segmencie stacji (4). Zbliż się do segmentu po prawej (uważaj na bandytę w pobliżu) i skorzystaj z liny z kotwiczką (5), aby wspiąć się na dach konstrukcji. Uważaj, żeby nie wzbudzić zainteresowania bandyty, który krąży w środku segmentu. Wdrap się na dach i po cichu podążaj przed siebie.

W pewnym momencie dotrzesz do niewielkiego punktu obserwacyjnego. Wykorzystaj ten moment do oznaczenia pozostałych przeciwników. Dwóch bandytów kręci się przy regałach (6) po prawej. Pojedynczy wróg krząta się przy wejściu do drugiego segmentu (7), w którego wnętrzu znajdziesz kolejnego bandytę.

Najpierw wyeliminuj bandytów przy regale. Tak strzelaj, żeby jeden wróg nie widział eliminacji drugiego, ponieważ natychmiast podniesie alarm. Po wyeliminowaniu tej dwójki obserwuj strażnika w środku konstrukcji, żeby niezauważenie pozbyć się bandyty przy wejściu.

Teraz zbliż się do kolejnego segmentu i pozbądź się strażnika w środku, strzelając przez okno lub zachodząc go od tyłu. Następnie znajdź paczkę - zobaczysz ją tuż nieopodal wejścia do konstrukcji (8). Zanim ją podniesiesz, zorganizuj sobie transport. Możesz wykorzystać samochód, który znajduje się nieopodal lub wróć po motocykl, którym twoja postać dotarła na miejsce. Podprowadź pojazd pod wejście konstrukcji.

Weź paczkę i skieruj się jak najszybciej do pojazdu. Następnie udaj się w stronę kanionu, na południe (9) od obszaru z wrakiem. Dotarcie na miejsce ułatwi ci żółty wskaźnik celu. Uważaj na skały i porzucone w świetle drogi wraki. Po dojechaniu na miejsce zjedź tyrolką w dół, wdrap się na czerwony wrak samochodu i obsadź znajdujący się na nim karabin stacjonarny.

Uważaj na stanowisko snajperskie, które znajduje się po twojej lewej. Większość przeciwników będzie przybywać z północy, od strony wraku stacji. Bacznie wypatruj bandytów z wyrzutniami rakiet, którzy stanowią największe zagrożenie. Nie pozwól, żeby pociski rakietowe (10) dosięgły twoją postać.

Jak tylko Roger wyląduje, zeskocz ze stanowiska strzeleckiego i biegnij do helikoptera. Śmigłowiec będzie czekać na ciebie tuż obok stanowiska. Po zajęciu miejsca pasażerskiego misja dobiegnie końca.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - wyprawa: Elektrownia Walking Horse

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły