Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - wyprawa: Park rozrywki Five Stars

Wyprawa na poziomie pierwszym - ukradnij paczkę z parku rozrywki w Luizjanie.

Kolejną wyprawę odbędziesz na terenie Luizjany. Roger Cadoret odstawi cię w pobliżu parku rozrywki Five Stars. Twój punkt startowy to początek kolejki, z której masz widok na lunapark. Podążaj torami przed siebie i przeskakuj kilkukrotnie nad przepaścią (1). W końcu dotrzesz do końca kolejki, gdzie znajduje się początek tyrolki. Zanim udasz się na dół, skorzystaj z lornetki i oznacz przeciwników.

Paczka znajduje się na parterze obiektu (2), z którego wydobywa się różowy dym (zasłania go drzewo). Miejsce ewakuacji (3) znajduje się na zachód od parku, dostaniesz się tam łodzią, którą znajdziesz w marinie (4). Koniec tyrolki znajduje się pod płotem parku, który nieopodal niebieskiego budynku jest przerwany (5). Zjedź na dół i wejdź na teren parku, zwracając uwagę na patrolujących teren z góry przeciwników.

Wejdź na dach niebieskiego budynku drabiną i pozbądź się po cichu dwóch bandytów, którzy znajdują się na nim. Uważaj, żeby nie przyciągnąć uwagi przeciwników, którzy znajdują się na poziomie ziemi. Jeżeli nie chcesz wywołać hałasu, nie strzelaj w bandytę z miotaczem ognia, ponieważ to spowoduje wybuch zbiornika.

Pozbądź się po cichu wszystkich przeciwników w zasięgu wzroku, a następnie skieruj się z powrotem na dół. Jeżeli kogoś napotkasz, wyeliminuj go nie wzbudzając hałasu. Zbliż się do miejsca, gdzie pali się raca (6), a następnie skręć w stronę budynku i skradając się zbliż się do dużych, dwuskrzydłowych drzwi.

Ostrożnie wejdź do środka i przekradnij się pod szafkę (7), która znajduje się obok wejścia. W pomieszczeniu zobaczysz dwójkę bandytów (8). Możesz pozbyć się ich od razu lub poczekać, aż skończą rozmowę i oddalą się od siebie.

Po wyeliminowaniu przeciwników podejdź do paczki (9), która znajduje na szafce w głębi pomieszczenia. Twoja droga ucieczki będzie prowadzić przez dach do łodzi, którą dopłyniesz do punktu ewakuacji. Weź paczkę i wejdź drabiną (10) na dach.

Po wejściu na górę biegnij przed siebie na koniec dachu, a następnie zeskocz w dół i przebiegnij po kładce do autobusu (11). Stamtąd udaj się w kierunku wschodnim do wody (12), gdzie znajduje się łódź. Dotrzyj do niej jak najszybciej.

Po zajęciu miejsca w łodzi, wypłyń z terenu parku i kieruj się w stronę żółtego znacznika celu. Ignoruj ostrzał bandytów i zbliż się do niewielkiego kompleksu budynków. Podpłyń do brzegu i wyjdź z łodzi, a następnie kieruj się w stronę znacznika celu (13).

Wejdź na dach jednego z budynków, żeby łatwiej obserwować przybiegających bandytów. Helikopter będzie lądować po zachodniej stronie kompleksu (14). Eliminuj kolejne fale bandytów i czekaj, aż Roger wyląduje. Jak tylko helikopter pojawi się na ziemi, pobiegnij w jego kierunku i wejdź do niego, aby zakończyć misję.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - wyprawa: Wyspa Alcatraz

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły