Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - wyprawa: Most Navajo

Wyprawa na poziomie pierwszym - ukradnij paczkę bandytom z Arizony.

Tym razem akcję przeciwko bandytom rozpoczniesz na terenie Arizony. Roger wysadzi cię na wzgórzu w pewnej odległości od mostu. Z miejsca zrzutu udaj się w kierunku południowym do różowego budynku (1). Stamtąd dobrze oznaczysz wrogów i zorientujesz się w topografii terenu. Paczkę znajdziesz po drugiej stronie, w budynku z odpaloną racą (2). Po jej zabraniu uciekniesz jeszcze dalej w kierunku południowym (3).

Po drodze możesz trafić na bandytę na quadzie. Oznacz go i pozwól mu przejechać dalej. Po dotarciu do różowego budynku wejdź na jego dach i oznacz wrogów przy pomocy lornetki. Część z nich patroluje teren dookoła budynku, w którym znajdziesz paczkę (4). Uważaj także na snajperów. Zjedź tyrolką i skorzystaj z osłon w postaci wraków samochodów (5). Przekradnij się jak najbliżej patrolowanego terenu.

Za różowym kontenerem (6) znajduje się zrujnowany piętrowy dom. Na dach domu dostaniesz się zieloną drabiną (7), którą zasłania niewielki budynek. Zanim to zrobisz, z poziomu ziemi pozbądź się bandyty (8), który obserwuje teren z góry. Po wszystkim podejdź do drabiny i wejdź na dach.

Pozbądź się po cichu spacerujących po kompleksie bandytów i zejdź na poziom gruntu. Uważaj na snajpera, który znajduje się na wieżyczce po stronie wschodniej obszaru. Podążaj w kierunku palącej się flary. Podejdź do budynku od strony południowej i ostrożnie przejdź przez otwór drzwiowy (9). W środku znajduje się bandyta, którego najlepiej wyeliminować po cichu.

Paczkę (10) znajdziesz na piętrze budynku. Zanim ją weźmiesz, upewnij się, czy posiadasz wystarczającą liczbę amunicji i apteczek. Weź paczkę i wybiegnij z budynku w kierunku południowym. Masz 30 sekund na dotarcie na obszar starego dworca autobusowego. Dotarcie na miejsce ułatwi ci żółty wskaźnik celu misji.

Na miejscu do twojej dyspozycji będzie karabin stacjonarny (11). Uważaj na dzikie psy, które mogą cię zaatakować z zaskoczenia. Wejdź na dach budynku, na którym się znajduje i czekaj na pierwsze fale wrogów. Masz dwie minuty na przetrwanie ataku bandytów, którzy będą nacierać z północy. Uważaj, żeby nie weszli na dach i nie zaatakowali od tyłu twojej postaci.

Bandyci będą także nadjeżdżać autami. Kiedy tylko helikopter wyląduje, biegnij w jego kierunku i wsiądź do środka. Z kokpitu możesz strzelać do wrogów. Po kilku chwilach misja dobiegnie końca.

Po powrocie do bazy możesz podjąć się ekspedycji w to samo miejsce, ale poziom trudności wyprawy się zwiększy. Misję rozpoczniesz w innym miejscu, lokalizację zmieni także paczka i finałowe lądowisko Rogera. Wśród liczniejszej obstawy bandytów możesz trafić na jednostki elitarne. Weź ze sobą zapas noży do rzucania i spluwę do wynajęcia, która ułatwi ci eliminację wrogów po cichu.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - wyprawa: Park rozrywki Five Stars

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły