Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - Tysiąc słów

Misja poboczna: poszukiwanie miejsc z starych fotografii.

Aby rozpocząć tę misję, udaj się do Prosperity i wejdź do głównego budynku bazy. Po prawej stronie od wejścia zobaczysz schody na piętro. Wejdź nimi na górę, gdzie znajduje się pianino oraz szafka. Na meblu zobaczysz pudełko po butach. Przeszukaj jego zawartość.

Do twojego inwentarza trafi dziewięć fotografii, które możesz obejrzeć w Menu Ekwipunku. Twoim zadaniem będzie odszukanie wszystkich miejsc, które zostały uwiecznione na zdjęciach. Lokacje możesz odkryć w trakcie eksploracji lub wykorzystać mapy wywiadowcze, które zakupisz w obiekcie Kartografia na terenie Prosperity lub u Handlarza.

Prawie każde stanowisko fotografa znajduje się w pobliżu lokacji, do której dotrzesz za pomocą szybkiej podróży. Jeżeli będziesz w pobliżu celu, zobaczysz białą ikonę o kształcie zdjęć z liczbą metrów do pokonania. Podążaj za tym wskaźnikiem, aby odnaleźć stanowisko.

Po dotarciu do miejsca wykonania fotografii, stań na żółtym dywanie przodem do aparatu i odwróć się o 180 stopni. Następnie wyjmij fotografię wciskając klawisz 0 i przesuwaj ją po ekranie, żeby jak najlepiej dopasować ją do otoczenia.

Poniżej przedstawiamy mapę z wskazaniem wszystkich miejsc związanych z misją poszukiwawczą.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Pierwsze stanowisko fotografa (1) znajdziesz nieopodal Prosperity, poza jego murami (punkt A na mapie powyżej), na północny zachód od bazy. Na fotografii Tracey zobaczysz dawny wygląd lokacji.

Następnie udaj się do miejsca Usługi lotnicze Rye i córka (punkt B), aby zobaczyć domostwo rodziny Rye. Stanowisko fotografa (2) znajdziesz przy drodze dojazdowej od południa.

Kolejne zdjęcie przedstawia dawny wygląd wiatraka (punkt C) położonego obok posterunku Dziupla. Po dotarciu do obozu bandytów udaj się na południowy zachód - po zachodniej stronie wiatraka odnajdziesz stanowisko Tracey (3).

Czwarta lokacja przedstawiona na fotografii to posterunek Rafineria (punkt D). Stanowisko fotograficzne (4) znajdziesz tuż obok głównej drogi, nieco na północ od posterunku.

Kolejne stanowisko (5) odnajdziesz nieopodal zniszczonego mostu kolejowego i lokacji Wylane łzy (punkt E). Fotografia przedstawia przeprawę kolejową przed zniszczeniem. Po dotarciu do Wylanych łez kieruj się na południe wzdłuż zachodniego brzegu rzeki, aż dotrzesz do miejsca wykonania fotografii.

Dotrzyj w okolice posterunku Magazyn (punkt F), aby odnaleźć miejsce z szóstej fotografii. Stanowisko fotografa (6) znajduje się przy drodze po wschodniej stronie lokacji. Poszukiwany budynek zobaczysz po prawej stronie, to przysypana piachem budka z zielonym dachem.

Miejsce z siódmej fotografii znajdziesz tuż obok Starego Terenu (punkt G). Dotrzyj w okolice Nowego Edenu i podążaj na zachodni brzeg wyspy. Na stanowisku fotograficznym (7) zobaczysz zniszczony kościół.

Ósme stanowisko fotografa znajdziesz tuż obok Sanktuarium Josepha (punkt H). Po dotarciu na miejsce kieruj się na południowy wschód, podążając skalistym wschodnim brzegiem rzeki. Ze stanowiska fotografa (8) będziesz mieć dobry widok sfotografowaną przez Tracey tamę.

Dziewiąte i ostatnie stanowisko fotograficzne (9) znajdziesz po wschodniej stronie Zamku Boshaw (punkt I). Dotrzyj na miejsce i skieruj się w kierunku zalesionego obszaru na wschód. Fotografia przedstawia wygląd lokacji sprzed katastrofy.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły