Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - poszukiwanie skarbu: Wymyślna sztuka

Odnajdź skarb mistrza Zilona.

Miejsce ukrycia kolejnego skarbu znajdziesz daleko na wschód od Prosperity. Zanim udasz się do Atelier Zilon (zaznaczone niebieską kropką na mapie poniżej), które opanowali bandyci, upewnij się, że masz odblokowany talent Kotwiczka. Po dotarciu na miejscu pozbądź się wrogów, żeby nie przeszkadzali w poszukiwaniach skarbu.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Misję poszukiwawczą rozpoczniesz czytając notatkę z żółtego pudełka (1), umiejscowionego na lawecie. Skarb znajduje się wewnątrz różowego składziku (2). Udaj się na tyły budynku, gdzie stoi stary wiatrak. Musisz skorzystać z kotwiczki i wspiąć się najwyżej, jak to możliwe, aby dosięgnąć tyrolki. Podejdź do miejsca zakotwiczenia i wciśnij klawisz E, żeby rzucić linę i rozpocznij wspinaczkę.

Po osiągnięciu maksymalnej wysokości wciśnij klawisz CTRL, żeby odczepić linę. Dzięki temu spadniesz na tyrolkę, którą zjedziesz prosto na piętro (3) składziku. Zniszcz deski (4) zasłaniające wejście do budynku i wejdź do środka. Skieruj się na prawo i kucnij, żeby przejść przez korytarz. Jak dotrzesz do jego końca, zeskocz na parter budynku.

Na dole zobaczysz auto na podnośniku. W lewej części budynku znajdziesz pokrętło (5). Użyj go, żeby podnieść auto do góry. Następnie wejdź z powrotem na piętro (6) budynku. Musisz dostać się na drugą stronę galerii (7) skacząc przez maskę samochodu. To zadanie wymaga nieco zwinności, dlatego nie poddawaj się, jeżeli spadniesz.

Staraj się skoczyć dokładnie na linii barierka - maska - barierka galerii po drugiej stronie. Nie podskakuj niepotrzebnie na masce, żeby się nie ześlizgnąć. Po dotarciu na drugą stronę przekręć zawór, który znajdziesz w wyłomie korytarza. Dzięki temu otworzysz drzwi do skrytki na parterze. Teraz wystarczy zejść z powrotem na dół i wejść do pomieszczenia za autami.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - poszukiwanie skarbu: Trening strzelecki

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły