Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - poszukiwanie skarbu: Trening strzelecki

Odnajdź skarb Nadine.

Kolejne poszukiwania skarbu prowadzą na teren Złomowiska Nadine, na północny wschód od Prosperity. Lokację (oznaczoną niebieską kropką na mapie poniżej) opanowała niewielka grupa bandytów, której należy się pozbyć, żeby nie utrudniała poszukiwań łupów.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Notatkę rozpoczynającą misję znajdziesz na masce jednego z wraków aut na posesji. Przeczytaj ją, aby zacząć zadanie znalezienia tajemniczej maszyny. Zwróć uwagę na budynek, od którego biegnie tyrolka. Na jej końcu znajdziesz wejście do tunelu (1). Wejdź do środka i skieruj się w głąb jaskini po schodach do góry.

Dotrzesz do dużego pomieszczenia z maszyną. Na skrzynce w jednym z narożników znajdziesz kolejną wskazówkę - przeczytaj ją. Twoim kolejnym zadaniem jest uruchomienie maszyny i strzelanie w tarcze strzeleckie w kształcie człowieka. Pociągnij za wajchę (2) z lewej strony i poczekaj, aż pojawi się tarcza.

Zauważysz ją przez otwór (3) w mechanizmie po lewej stronie od wajchy. Zniszcz tarczę, żeby pojawiła się kolejna (4), tym razem nad wajchą. Po jej zestrzeleniu następne dwie tarcze (5) pojawią się u dołu. Zniszcz je, żeby maszyna uniosła częściowo drzwi do skarbu. Teraz musisz zająć się tarczami po prawej stronie pomieszczenia.

Kolejne cztery ruchome kartony (6) pojawią się w dolnej części mechanizmu. Musisz zestrzelić je wszystkie, żeby maszyna znów się uruchomiła i uniosła maksymalnie drzwi blokujące drogę do skarbu. Wejdź po schodach do pomieszczenia z łupami, żeby zakończyć misję poszukiwawczą.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - poszukiwanie skarbu: Najlepiej wyłożony plan

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły