Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - poszukiwanie skarbu: Rybna zagadka

Znajdź skarb Skylar.

Na kolejną zagadkę natkniesz się w górach, na północ od Prosperity. W tej okolicy znajduje się Mordownia, na terenie której uratujesz psa Timbera (punkt A na mapie poniżej), a także posterunek bandytów do przejęcia. Musisz udać do lokacji zwanego Zagadką Skylar (punkt B na mapie poniżej).

Na miejscu po lewej stronie domu znajdziesz notatkę w żółtej skrzyni. Zapoznaj się z nią, żeby rozpocząć poszukiwanie skarbu. Skieruj się do głównego wejścia do domu. Naprzeciwko sejfu zobaczysz wejście (1) zabezpieczone deskami - zniszcz je. W środku jest skunks, którego wyeliminuj zanim cię zauważy.

Na kanapie znajdziesz kolejną notatkę (2), przeczytaj ją. Następnie dostań się na piętro wspinając się po zielonej linie (3). Na górze zauważysz ponownie deski, które utrudniają przejście - pozbądź się nich i przekradnij się na drugą stronę. Na szafie zobaczysz kolejną notatkę. Po zapoznaniu się z jej treścią wyjdź z domu.

Naprzeciwko wejścia do budynku znajduje się mała szopa, w której jest wejście do bunkra. Zejdź po drabinie i przejdź do zamglonego pomieszczenia. Na obu ścianach zauważysz trofea rybne (4), nad którymi zawieszono tabliczki z numerami (5). Musisz aktywować ryby, podążając za kolejnością cyfr ze znalezionej notatki: 2, 4, 6, 1, 3, 5. Wystarczy zbliżyć się do odpowiedniej ryby i dokonać interakcji wciskając klawisz E.

Drzwi do skarbu odblokują się po aktywowaniu ostatniego trofeum. Przejdź przez nie, żeby zakończyć misję poszukiwawczą.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - poszukiwanie skarbu: Wymyślna sztuka

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły