Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - poszukiwanie skarbu: Poza kontrolą

Wejdź do bunkra na terenie Krypty Parkera.

Kolejny skarb znajdziesz na północny-wschód od Prosperity. Lokalizacja łupu to Krypta Parkera, która składa się ze zrujnowanego domu oraz dziwnej maszyny elektrycznej, zabezpieczającej wejście do bunkra.

Na miejscu obok urządzenia elektrycznego znajdziesz notatkę (1) w żółtym pudełku. Przeczytaj ją, żeby rozpocząć misję poszukiwania skarbu.

Twoim zadaniem jest wejście do domu w pobliżu maszyny. Podejdź pod drzwi wejściowe budynku i przeczytaj notatkę bandyty, którą znajdziesz na lodówce. Wynika z niej, że nie sforsujesz drzwi wejściowych z poziomu parteru. Wejdź na dach domu i podejdź do kratki nieopodal frontu budynku. Z góry zobaczysz żółtą kłódkę (2) na drzwiach - strzel w nią, żeby ją zniszczyć.

Zejdź z dachu i wejdź do domu. W kuchni znajdziesz notatkę na szafce, z której wyczytasz, że musisz znaleźć mechanizm wyłączający maszynę. Na ziemi zauważysz czarny przewód - podążaj za nim na drugi koniec budynku. W kolejnym pomieszczeniu znajdziesz przełącznik (3) - podjedź do niego i wciśnij klawisz E, żeby wyłączyć urządzenie na podwórku.

Wyjdź z domu i podejdź do wejścia do bunkra, które znajduje się w miejscu wyłączonej maszyny. Zejdź po drabinie i przejdź przez drzwi, żeby dostać się do skarbu i zakończyć misję.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - poszukiwanie skarbu: Rybna zagadka

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły