Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - poszukiwanie skarbu: Płyń z prądem

Znajdź skarb nad rzeką.

Daleko na wschodzie znajdziesz kolejny skarb. Misję poszukiwawczą (punkt A na mapach poniżej) rozpoczniesz na północny zachód od najbardziej wysuniętego na wschód posterunku Kemping (punkt B na mapie poniżej). Początek misji znajduje się w jaskini opanowanej przez wilki, pozbądź się ich. W kryjówce znajdziesz żółtą skrzynkę z notatką, dzięki której zaczniesz poszukiwania.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Zaraz po rozpoczęciu misji nastąpi atak wilków - wyeliminuj zwierzęta i wyjdź na zewnątrz. Twoim zadaniem jest odnalezienie klucza do skrytki. Nieopodal wejścia do jaskini znajduje się tyrolka, wykorzystaj ją, żeby dostać się na drugi brzeg rzeki (punkt C na mapie poniżej). Tam podejdź do prowizorycznego obozowiska - za ogniskiem zobaczysz głaz, na którym leży klucz. Weź go ze sobą.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Kryjówkę ze skarbami znajdziesz w dole rzeki (punkt D na mapie powyżej) - sugeruj się umiejscowieniem białych flag, które zobaczysz wzdłuż cieku wodnego. Łupi odnajdziesz po pokonaniu wodospadu ze zniszczonym mostem. Jaskinia znajduje się obok brzegu rzeki, za zaroślami. Podejdź do niej i otwórz drzwi, żeby wejść do środka i zakończyć misję poszukiwawczą.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - poszukiwanie skarbu: Niech płoną

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły