Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - poszukiwanie skarbu: Palące dusze

Spal edeniarzy na stosie pogrzebowym.

Na wschód od posterunku Magazyn (punkt A na mapie poniżej) znajdziesz kolejne łupy. Ich lokalizacja to Stos pogrzebowy Edenu (punkt B na mapie poniżej), daleko na północny-wschód od Prosperity. Miejsce jest regularnie nawiedzane przez wilki, więc przygotuj się na starcie ze zwierzętami. Upewnij się, że posiadasz talent Palnik lub nosisz ze sobą broń zapalającą.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Misję rozpoczniesz od przeczytania notatki przy wejściu na teren. Twoim zadaniem jest zebranie pięciu ciał edeniarzy i wrzucenie ich do dołu pogrzebowego, który znajdziesz pod skałą w południowej części lokacji. Pierwsze zwłoki (1) znajdziesz obok stosu pogrzebowego. Podejdź do nich i przytrzymaj klawisz F, żeby podnieść ciało. Następnie skieruj do dołu i zostaw mężczyznę w środku ponownie wciskając klawisz F.

Drugie ciało (2) znajdziesz w altance przy stosie pogrzebowym. Trzecie zwłoki (3) odnajdziesz w głównym budynku. Kolejne ciało (4) znajdziesz na platformie nad stosem pogrzebowym. Ostatnie zwłoki (5) znajdują się na drewnianej konstrukcji po zachodniej stronie kompleksu.

Po umieszczeniu wszystkich ciał w dole musisz podpalić stos. Wykorzystaj w tym celu palnik lub stosowną broń. Chwilę po podpaleniu usłyszysz otwarcie drzwi w skałach za stosem pogrzebowym. Wejdź do środka, żeby zdobyć skarb i zakończyć poszukiwania.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - poszukiwanie skarbu: Płyń z prądem

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły