Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - poszukiwanie skarbu: Najlepiej wyłożony plan

Poszukiwania łupów na moście kolejowym.

Ten skarb znajdziesz w centralnej części mapy, na północny wschód od Prosperity. Przed rozpoczęciem poszukiwań upewnij się, że masz odblokowany talent Kotwiczka. Aby znaleźć skarb, musisz dotrzeć w okolice mostu kolejowego (punkt A na mapie poniżej) na wschód od posterunku Magazyn (punkt B na mapie poniżej).

Po dotarciu na miejsce zorientujesz się, że przeprawa jest w ruinie. Znalezienie skarbu będzie wymagać zwinności i skakania z liny na linę.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Notatkę rozpoczynającą misję znajdziesz w żółtym pudełku na skrzyni pod jednym z filarów mostu. Skarb mieści się w zniszczonym pociągu na przeprawie. W pobliżu rzeki znajdziesz uszkodzony wagon (1) - wejdź do niego i skieruj się na jego drugi koniec. Spójrz do góry, żeby zobaczyć miejsce na kotwiczkę (2). Rzuć linę i rozpocznij wspinaczkę.

Wespnij się na pierwszy poziom filaru i ponownie spójrz w górę. Zobaczysz kolejne miejsce na kotwiczkę. Rzuć linę i rozpocznij dalszą wspinaczkę. Po dotarciu na górę odepnij linę i wskocz na platformę. Skieruj się na jej koniec, który wychodzi w kierunku rzeki i spójrz w lewo. Zobaczysz kolejne miejsce na kotwiczkę (3) - rzuć linę i dostań się na drugą stronę.

Po dotarciu na most odepnij linę i skieruj się do notatki, którą znajdziesz przybitą do jednej ze skrzyń. Po zapoznaniu się z jej treścią, skacz po skrzyniach, żeby wejść na wagon i podążać do przodu. Musisz dotrzeć do miejsca przerwania mostu. Po drugiej stronie zobaczysz miejsce na kotwiczkę (4) - zbliż się do krawędzi mostu i rzuć linę.

Po przyczepieniu kotwiczki jeden z wagonów spadnie do rzeki. Zeskocz, żeby zacząć bujać się na linie i poczekaj, aż zbliżysz się do drugiej części mostu. Jeżeli będziesz dostatecznie blisko, podepnij się w locie do kolejnej kotwiczki (5) i wciągnij się do góry, żeby wejść na platformę mostu.

Twoim kolejnym zadaniem jest przedostać się po jednej z belek (6) na drugą stronę. Staraj się zachować równowagę przechodząc nad przepaścią. Po drugiej stronie zbliż się do krawędzi mostu (7), żeby rzucić kotwiczkę z liną (8). Ponownie musisz „w locie” zmieniać zakotwiczenie liny, tym razem dwukrotnie. Ostatni skok umożliwi ci dotarcie do wagonu, do którego dostaniesz się wciągając się po linie.

Przejdź przez kilka wagonów w kierunku znacznika skarbu. Po dotarciu w wyznaczone miejsce misja zakończy się, a ty wzbogacisz się o cenne materiały. Z mostu możesz zeskoczyć do wody bez obaw o utratę życia przez twojego bohatera.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - poszukiwanie skarbu: Palące dusze

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły