Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - Oblężeni

Misja główna: obroń Prosperity przed bandytami.

Tę misję rozpoczniesz po ulepszeniu Prosperity do poziomu drugiego. Aby zacząć zadanie, znajdź Rusha na terenie Prosperity i porozmawiaj z nim. Upewnij się, że masz odpowiedni zasób amunicji i właściwą broń. Przydadzą się karabiny szturmowe, wyrzutnie rakiet oraz granaty dymne i koktajle Mołotowa.

Twoim zadaniem jest odnalezienie zwiadowcy. Znajdziesz go (A) na północny wschód od Prosperity (B). Udaj się na miejsce i porozmawiaj z mężczyzną. Rozmowę przerwą nadjeżdżający bandyci, którzy mają zamiar zaatakować bazę. Wróć jak najszybciej do Prosperity, korzystając z pojazdu zwiadowcy lub własnego.

Nie zważaj na ostrzał ze strony bandytów i dojedź do murów bazy jak najszybciej. Po dotarciu na miejsce okaże się, że wrogowie rozpoczęli atak - postaraj się wyeliminować wszystkich przeciwników kręcących się przed Prosperity. Kolejni bandyci będą przybiegać i przyjeżdżać od strony lasu (1).

Po przetrwaniu fali przeciwników drzwi do Prosperity otworzą się. Wejdź na teren bazy i skieruj się na mury obronne. Bandyci ponownie spróbują przypuścić atak od strony północnej, zajmij się nimi. Wyrzutnia rakiet ułatwi ci rozprawienie się z bandytami w pojazdach. Po wyeliminowaniu wszystkich przejdź na stronę zachodnią osady, gdzie rozpocznie się kolejny szturm.

Przetrwaj kolejny atak. Wrogowie spróbują podjechać ciężarówkami z rampami (2) pod mury bazy, aby umożliwić sobie wejście na teren Prosperity. Dwie zaparkują od strony północnej, jedną od strony zachodniej. Nie uda ci się wszystkich zniszczyć, dlatego twoim kolejnym zadaniem jest eliminacja wszystkich bandytów, którzy spróbują podejść do domu (głównej siedziby) w Prosperity.

Stań jak najbliżej głównych drzwi do domu, sprawdź skrzynie po zachodniej stronie wejścia, żeby uzupełnić amunicję. Przygotuj się na kolejne, coraz lepiej uzbrojone fale przeciwników. Bandyci będą mieć strzelby, tarcze, lkmy, sprowadzą także psy. Spróbują również przypuścić desant powietrzny z kierunku północnego. Zwracaj uwagę, czy przeciwnicy nie wyeliminowali zbyt wielu sojuszników (3), ponieważ będzie ci ciężko odeprzeć atak w pojedynkę. Reanimuj ich w miarę możliwości.

Jeżeli bandytom uda się podłożyć ładunek, zobaczysz stosowny komunikat gry (4) oraz czerwoną ikonę (5) z licznikiem pozostałego czasu do wybuchu. Pobiegnij jak najszybciej w miejsce, które wskazuje ikona. Pozbądź się kręcących się w pobliżu bandytów i podejdź do bomby, żeby rozbroić ją przez wciśnięcie klawisza E.

Po rozbrojeniu ładunku lub po zabiciu wszystkich przeciwników gra wyświetli dłuższy przerywnik filmowy, po którym misja dobiegnie końca.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - To dopiero rozrywka

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły