Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - misja specjalisty (Nick Rye): Lot Ikara

Pomóż Nickowi uciec bandytom.

Tę misję rozpoczniesz na terenie Klatki mechanika (punkt A na mapie poniżej), w pobliżu posterunku o nazwie Knajpa (punkt B). Obie lokacje są położone na północny wschód od Prosperity (punkt C). Udaj się do celu i pozbądź się niewielkiej grupy bandytów, która pilnuje to miejsce. Jeden z nich stoi obok bramy, a trzech pozostałych patroluje teren.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Po wyeliminowaniu przeciwników porozmawiaj z Nickiem, nad którym zauważysz żółtą ikonę z gwiazdką. Po krótkiej rozmowie okaże się, że musisz pomóc mężczyźnie w ucieczce. Podążaj za nim w kierunku pobliskiej tyrolki (1), którą zjedziesz nad rzekę.

Następnie kieruj się za Nickiem w dół cieku wodnego. Uważaj na szwędających się po okolicy bandytów i na niedźwiedzie. Nick zaprowadzi cię do niewielkiego budynku (2) nad wodą, w którym znajdziesz hydroplan. Okaże się, że masz prowadzić samolot. Wejdź do budynku, zbliż się do pojazdu i zajmij miejsce pilota. Następnie zestrzel deski na wprost siebie i wypłyń na zewnątrz.

Pod LPM masz dostępny karabin maszynowy, korzystaj z niego w razie potrzeby. Kieruj się za żółtym wskaźnikiem celu w dół rzeki (nie obawiaj się wodospadów). W pewnym momencie okaże się, że przeprawa jest zablokowana, więc skieruj się na drogę (3) i jedź przed siebie w kierunku żółtego wskaźnika celu.

Wkrótce dojedziesz do torów kolejowych, prowadzących do zniszczonego mostu. Skieruj pojazd do wody bez obaw jego uszkodzenie. Uważaj na naziemne i wodne patrole bandytów, które szybko zauważą kierowany przez ciebie samolot. Jeżeli jest okazja, strzelaj do nich (4), ale nie zatrzymuj się, żeby nie ryzykować otoczenia i zniszczenia hydroplanu.

Podążaj dalej w stronę żółtych wskaźników celu. Omijaj pływające na rzece beczki lub w nie strzelaj, jeżeli w ich pobliżu zauważysz bandytów. Nie pozwól, aby przeciwnicy wpłynęli łódkami w samolot, ponieważ istnieje ryzyko, że twoja postać i Nick z niego wypadną, co doprowadzi do powtórzenia misji.

Po ominięciu wodnych blokad dotrzesz finalnie do drewnianego budynku nad rzeką. Ostrożnie wpłyń do hangaru, aby zakończyć misję. Po chwili gra wyświetli sekwencję filmową, po której znajdziesz się na terenie Prosperity.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły