Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - misja specjalisty (Grace): Nudziarz

Pomóż Grace odzyskać broń.

Aby sprowadzić Grace Armstrong do Prosperity, udaj się na Farmę resztek (punkt A na mapie poniżej), na północny wschód od bazy (punkt B na mapie poniżej). Przed rozpoczęciem misji upewnij się, że masz pozyskany talent Kotwiczka. Warto wziąć ze sobą spluwę do wynajęcia, która wesprze twojego bohatera w walce z bandytami.

Po dotarciu na miejsce pozbądź się niewielkiej grupy bandytów, która opanowała farmę. Po ich wyeliminowaniu porozmawiaj z Grace, którą znajdziesz w pobliżu jednego z budynków (1). Twoim zadaniem jest odzyskanie broni kobiety, którą ukradli bandyci.

Skieruj się do miejsca zwanego Skrytką myszołowa (punkt C na mapie). Okaże się, że to teren zniszczonej stacji kolejowej, dodatkowo opanowany przez liczną grupę bandytów. Aby ułatwić sobie zadanie, pozbądź się wrogów na początku. Do pomocy możesz wykorzystać zwierzęta trzymane w klatkach i wagonach. Wrogowie kręcą się między wagonami oraz w głównym budynku stacji (2), w którym znajdziesz zgubę Grace.

Kiedy pozbędziesz się bandytów, podejdź do zamkniętego wagonu wewnątrz głównego budynku i pociągnij za żółtą dźwignię (3) na ścianie wagonu. Wejdź do środka i weź ze sobą wyrzutnię pił, która leży na stole po lewej stronie.

Jeżeli na terenie stacji wciąż są bandyci, musisz ją zabezpieczyć i pozbyć się wszystkich przeciwników. Następnie musisz odzyskać skradzione materiały, które znajdziesz w wagonach pomalowanych na różowo (4).

Pierwszy wagon jest dostępny z poziomu ziemi. Podejdź do zamkniętych drzwi i pociągnij za wajchę (5) po lewej stronie, aby otworzyć drzwi. Z wagonu wybiegnie spora grupa skunksów, która rozpierzchnie się po okolicy. Wejdź do środka wagonu - po prawej stronie od wejścia (6) znajdziesz otwarty sejf. Weź jego zawartość.

Wejdź na dach tego wagonu przez otwór w suficie lub wyjdź na zewnątrz i wejdź po drabinie na górę. Następnie skieruj się na wschód i wskocz na drewnianą konstrukcję (7). Następnie musisz wziąć rozbieg i doskoczyć do krawędzi różowego wagonu (8). Po wdrapaniu się do środka opróżnij otwarty sejf.

Aby dostać się do ostatniego wagonu, musisz wejść na stojącą nieopodal wieżę ciśnień. Zobaczysz ją bez problemu z drugiego różowego wagonu. Zejdź na ziemię, podejdź do wieży i wespnij się po drabinie (9) na szczyt budowli. Następnie podejdź do krawędzi wieży i zjedź tyrolką (10) na drugą stronę.

Po dotarciu na platformę wejdź do wagonu. Okaże się, że sejf (11) jest za kratami, więc wyjdź na zewnątrz i wespnij się na dach wagonu (12). Stamtąd zobaczysz otwór w suficie, przez który wejdziesz do części z sejfem. Opróżni jego zawartość i wróć z powrotem na poziom gruntu.

Musisz spotkać się z Grace, która ukryła się nieopodal stacji. Kieruj się do lasu na zachód od stacji. Po dotarciu na miejsce porozmawiaj z kobietą, która nagrodzi cię wyrzutnią pił i zostanie członkiem obsady Prosperity. Po krótkiej rozmowie misja dobiegnie końca.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - misja specjalisty (Sharky Boshaw): Przygody podczas opieki nad dzieckiem

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły