Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - misja specjalisty (Bean): Kiepska passa

Pomóż Beanowi, założycielowi Wikibeanii.

Bean to pierwszy specjalista do zrekrutowania. Znajdziesz go na północ od Prosperity (punkt A na mapie poniżej) w miejscu Wikibeania (punkt B na mapie poniżej). Jeżeli jesteś na początku gry, uważaj na dzikie psy, które wałęsają się po okolicy.

Po dotarciu na miejsce skieruj się do mężczyzny, nad którym zobaczysz złotą ikonę. Bean, bo tak ma na imię postać, jest w tarapatach i musisz odzyskać jego biznesplan. Skieruj się do Azylu hazardzisty (punkt C na mapie powyżej), aby znaleźć współpracownika Beana.

Po dotarciu na farmę natkniesz się na grupę uzbrojonych bandytów oraz półnagiego mężczyznę, Richarda (1). Jak tylko rozpoczniesz walkę z wrogami, mężczyzna zacznie uciekać w las. Pozbądź się bandytów jak najszybciej i biegnij za uciekinierem do jego skrytki. Do celu doprowadzi cię żółty wskaźnik misji.

Kiedy dotrzesz do Richarda, okaże się, że biznesplan znajduje się w skrytce w niedalekim bunkrze. Przejdź się w kierunku północnym do Rudery Dicky'ego (punkt D na mapie na początku strony) . Na miejscu spotkasz grupę bandytów, pozbądź się jej. Po wschodniej stronie zrujnowanego budynku (2) znajdziesz wejście do bunkra (3). Zejdź po drabinie na dół.

Okaże się, że wnętrze bunkra płonie. Ostrożnie pójdź korytarzem na wprost i skręć z prawo przy pierwszej możliwej okazji - dotrzesz do pomieszczenia z otwartym sejfem. Weź biznesplan (4) z jego wnętrza i wydostań się z bunkra.

Po wyjściu z podziemi skieruj się na południe, do miejsca zwanego Lasem Bradburych (punkt E na mapie z początku strony). Na miejscu zastaniesz Beana, z którym porozmawiaj, żeby zakończyć misję. Mężczyzna trafi do Prosperity jako specjalista od kartografii.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - misja specjalisty (Selene): Głębokie wody

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły