Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - mapa: monstrualne zwierzęta

Lokalizacje legowisk monstrualnych pum, niedźwiedzi, dzików i bizonów.

Monstrualne zwierzęta to największe wyzwania łowieckie w grze. Warto na nie polować, aby zdobyć skóry, które wymienisz na cenne materiały rzemieślnicze: płytki drukowane oraz włókno węglowe. Ten rodzaj zwierzyny rozpoznasz po złotym, elitarnym pasku zdrowia i zielonych naroślach na ciele. Poniżej przedstawiamy lokalizacje legowisk czterech monstrualnych zwierząt: pum, bizonów, niedźwiedzi i dzików.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Polując na ten rodzaj zwierząt miej zawsze w zanadrzu dodatkowe apteczki i zapas amunicji. Zwierzęta zwykle kręcą się wokół legowisk, choć możesz je spotkać w odległości kilkudziesięciu metrów od celu. Jeżeli legowisko jest puste, zwróć uwagę na dźwięki otoczenia - możliwe, że zwierzyna walczy z kimś w pobliżu. Na polowania warto zabierać ze sobą spluwę do wynajęcia.

Niektóre zwierzęta mogą rzucić się do ucieczki, zatem warto posiadać talent Miłośnik natury, ułatwiający pościg za zwierzyną. Jeżeli masz odblokowane talenty Edenu, pozyskaj Gniew, który uniemożliwi powalenie twojej postaci. W trakcie łowów bądź cały czas w ruchu. Aby zadać więcej obrażeń przeciwnikowi, strzelaj w czerwone obszary na jego ciele.


Monstrualny dzik

Skórę monstrualnego dzika (1) wymienisz na włókno węglowe. W grze spotkasz go we wschodniej części Hope County: pomiędzy areną derbów (Rzeźnią) a fabryką amunicji oraz pomiędzy posterunkami Opustoszały ogród i Kemping. Monstrualny dzik, podobnie jak jego zwykły kuzyn, będzie próbować cię powalić. Strzelaj w czubek głowy zwierzęcia, aby zadać mu więcej obrażeń.


Monstrualna puma

Kolejnym monstrualnym zwierzęciem jest puma (2), którą spotkasz na górzystych obszarach Hope County. Jedno legowisko odnajdziesz nieopodal Płomienia Edenu, a drugie znajduje się na północny zachód od posterunku Punkt sygnałowy. Skórę monstrualnej pumy wymienisz na płytki drukowane. To wymagający przeciwnik, którego słabym punktem jest podgardle.


Monstrualny niedźwiedź

Potężnego niedźwiedzia (3) spotkasz na terenie Nowego Edenu, na północ od osady oraz na południe od Sanktuarium Josepha. Skórę takiego zwierzęcia wymienisz na włókno węglowe. Szczególnie wrażliwe jest podbrzusze niedźwiedzia, strzelaj w nie, żeby zadawać mu więcej obrażeń. Zwierzę może próbować cię ogłuszyć rykiem, dlatego bądź cały czas w ruchu.


Monstrualny bizon

Ostatnim monstrualnym zwierzęciem w grze jest bizon (4). Spotkasz go w południowym obszarze gry, nieopodal Doliny Dużego Mike'a oraz na północ od posterunku Rafineria. Bizon jest stosunkowo wolnym przeciwnikiem, ale w bliskim starciu może wyrzucić twoją postać w powietrze i próbować stratować. Strzelaj w brzuch zwierzęcia, żeby szybciej je zabić. Skórę bizona wymienisz na płytki drukowane.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - mapa: drapieżniki

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły