Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - mapa: drapieżniki

Mapa legowisk drapieżników w Hope County.

Walka z drapieżnikami w grze to nie tylko sposób na przetrwanie, ale również metoda na pozyskiwanie materiałów rzemieślniczych. W trakcie eksploracji Hope County spotkasz wiele zwierząt, które będą chciały walczyć z twoją postacią. Poniżej przedstawiamy lokalizację legowisk drapieżników - dzikich psów, wilka szarego, pumy, rosomaka, niedźwiedzia grizzly, niedźwiedzia czarnego oraz rybę-demona.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Wśród wrogo nastawionych zwierząt wyróżniamy sześć ssaków i jeden gatunek ryby. Drapieżniki spotkasz na całym obszarze gry, dlatego należy być ostrożnym w trakcie eksploracji głuszy. Uważaj szczególnie na pumy oraz ryby-demony, które mogą niepostrzeżenie zaatakować twoją postać.

W stosunku do dzikiej zwierzyny, która na ogół ucieka na widok twojej postaci, drapieżniki podejmują walkę o przetrwanie. Zawsze miej zapas apteczek i amunicji przy sobie. Pamiętaj także o sojuszniku - Horacy skutecznie odciąga uwagę drapieżników, a obecność Sędziego zniechęci zwierzęta do ataku.

Jeżeli masz niższą rangę broni, czasami jest lepiej uciec przed silniejszym zwierzęciem. Jeśli jednak chcesz zdobyć łup, staraj się korzystać z łuku, aby pozyskać skórę w większej ilości. Korzystaj także z przynęt, aby zanęcić zwierzęta w wybrane miejsce.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - mapa: zwierzyna łowna

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły