Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - Hurk: Dni pomyłek

Misja poboczna: pomóż Hurkowi odzyskać samochód.

Tę misję rozpoczniesz daleko na wschód od Prosperity (punkt A na mapie poniżej). Punkt startowy znajduje się nieopodal posterunku bandytów Kemping (punkt B na mapie poniżej). Przed Świńskim tunelem (punkt C na mapie poniżej) spotkasz Hurka, z którym musisz porozmawiać. W trakcie misji będziesz uciekać bandytom, więc upewnij się, że masz ze sobą zapas apteczek.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

W trakcie rozmowy dowiesz się, że bandyci ukradli mężczyźnie samochód. Podążaj za Hurkiem do tunelu. Wewnątrz nie traficie na żadnych przeciwników. Po dotarciu do auta okaże się, że bandyci zainstalowali w środku pułapkę. Jeżeli auto będzie jechać zbyt wolno, pojazd może wybuchnąć. Kiedy Hurk uwinie się z samochodem, wsiądź do pojazdu na miejsce kierowcy (1).

Po zajęciu pozycji niezwłocznie rozpocznij jazdę. Jedź przed siebie, uważając na przeszkody, które mogą cię spowolnić. Jeżeli zablokujesz się, próbuj na przemian cofać i ruszać do przodu, żeby wydostać się z pułapki. Po wyjechaniu z tunelu jedź wzdłuż torów kolejowych (2), w kierunku żółtego znacznika celu. Okaże się, że bandyci ruszyli za wami w pościg.

Wciskając LPM możesz strzelać z działka umieszczonego na dachu samochodu. Wykorzystuj je, aby unieruchamiać pojazdy przeciwników, strzelać w wybuchające beczki oraz zabijać bandytów. Jeżeli nie udało ci się pozbyć wszystkich przeciwników, nie zatrzymuj się, tylko jedź dalej przed siebie. Hurk będzie prowadził ostrzał z pozycji pasażera.

Bandyci zablokują wjazd do kolejnego tunelu, więc skręć w drogę w lewo i jedź nią w kierunku znacznika misji. Ten poprowadzi cię do przejezdnego tunelu. Uważaj na beczki z materiałem łatwopalnym (3)- strzelaj w nie z dużej odległości lub omijaj. Po wjechaniu do tunelu zwolnij, aby dojrzeć w ciemnościach rampy. Uważaj, żeby nie zakleszczyć się autem w ciasnym korytarzu. Ostrożnie jedź na drugi kraniec tunelu.

Nie przejmuj się bandytami - jak tylko jest możliwość, rozjeżdżaj przeciwników (4). Na końcu tunelu będą poustawiane metalowe bariery. Omiń je i wyjedź na zewnątrz. Skręć w prawo, żeby wjechać na drogę. Ponownie spotkasz zmotoryzowanych bandytów. Omijaj auta wrogów i jedź przed siebie w kierunku znacznika celu.

Następnie trafisz na kolumnę aut z cysterną. Jedź przed siebie, zostawiając przeciwników w tyle. W pewnym momencie dojedziesz do blokady drogowej - wjedź na rampę (5), żeby uciec bandytom. Po pokonaniu blokady twoim zadaniem będzie dowiezienie Hurka do Prosperity. Po przejechaniu krótkiego odcinka mężczyzna zaproponuje zniszczenie auta.

Zatrzymaj auto, wyjdź z niego i oddal się od pojazdu. Po chwili usłyszysz pikanie bomby, która w końcu wybuchnie. Po wszystkim porozmawiaj z stojącym nieopodal Hurkiem, który chętnie dołączy do twojej listy spluw do wynajęcia. Po chwili misja dobiegnie końca.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - Gina: Gdzie matek sześć…

Zobacz też: Far Cry New Dawn - spluwy i kły do wynajęcia: jak werbować i używać

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły