Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - Gina: Gdzie matek sześć…

Misja poboczna: pomóż Ginie w morderczym wyścigu.

Aby rozpocząć tę misję, pomóż Sharky'emu. Następnie udaj się do Prosperity (punkt A na mapie poniżej) i porozmawiaj z nim, aby rozpocząć misję uwolnienia Giny. Zanim wyruszysz z bazy, uzupełnij amunicję oraz uzbrój się m.in. w wyrzutnię rakiet. Przydatne też będą Koktajle Mołotowa oraz zdalne ładunki wybuchowe. Nie zapomnij o spluwie do wynajęcia, np. Hurku.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Z Prosperity udaj się do areny derbów zwanej Rzeźnią (punkt B), która znajduje się na północnym wschodzie. W pobliżu znajduje się posterunek Rafineria (punkt C), którego możesz użyć do szybkiej podróży.

Po dotarciu na miejsce okaże się, że Gina bierze udział w morderczym wyścigu. Możesz skierować się na stanowisko snajperskie, do którego poprowadzi cię żółty wskaźnik misji lub dostać się na teren areny wchodząc przez otwór po południowej stronie muru. Twoim zadaniem jest pomóc Ginie (1) i wyeliminować wszystkich przeciwników.

Jeżeli chcesz walczyć z poziomu ziemi, ustaw się nieopodal jednego z łuków areny, żeby mieć dobry widok na nadjeżdżające pojazdy. Strzelaj w beczki (2), aby wyeliminować część przeciwników - uważaj jednak, żeby nie robić tego, kiedy Gina jest w pobliżu, ponieważ jej auto może wybuchnąć. Bandyci otoczeni ogniem jadą wolniej i są łatwym celem.

Zmotoryzowani przeciwnicy mogą próbować cię rozjechać, więc bądź cały czas w ruchu. Zadanie dodatkowo utrudniają strzelający bandyci z trybun, którzy szybko zauważą twoją obecność. Pamiętaj o wyrzutni rakiet, którą możesz szybko wyeliminować niepotrzebne pojazdy. Zwracaj uwagę na wskaźnik zdrowia Giny (3) w lewym górnym rogu ekranu - jeżeli się wyczerpie, zadanie zakończy się porażką.

Po wyeliminowaniu wszystkich przeciwników porozmawiaj z Giną. Dotarcie do niej ułatwi ci żółty wskaźnik celu. Po krótkiej konwersacji misja dobiegnie końca, a na twojej liście spluw do wynajęcia pojawi się kolejna osoba.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Zobacz też: Far Cry New Dawn - spluwy i kły do wynajęcia: jak werbować i używać

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły