Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry: New Dawn - cena i oferty w wybranych sklepach

Dziś premiera.

Już dziś - 15 lutego - debiutuje Far Cry: New Dawn, czyli nowa odsłona popularnej serii Ubisoftu. Gra jest dostępna na PC, PS4 i Xbox One. Przygotowaliśmy spis najciekawszych ofert przedpremierowych.

New Dawn to kontynuacja piątej części cyklu, choć z innymi postaciami. Tytuł przedstawia nowe dla cyklu realia postapokaliptyczne, ale nie w typowy dla tej tematyki szaro-brązowy i ponury sposób. Twórcy nadali bowiem światu żywych barw.


Oferty

PC:

PS4:

Xbox One:


Akcja rozgrywa się kilkanaście lat po wybuchu bomby, a więc w okresie tak zwanego super-kwitnienia. Taki proces miałby faktycznie nastąpić po nuklearnej zimie - deweloperzy konsultowali się w tej sprawie z naukowcami.

Historia skupia się na konflikcie dwóch frakcji ocalałych po katastrofie, które walczą o kontrolę nad regionem. Pojawia się też wątek sekty Dzieci Edenu z Far Cry 5. Nie zabrakło oczywiście otwartego świata i dziesiątek zadań oraz aktywności do wykonania.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Far Cry New Dawn

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Komentarze