Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - Audiofil

Misja poboczna: odnajdź wszystkie odtwarzacze muzyki w Hope County.

Tę misję odblokujesz przez znalezienie jednego z dziesięciu odtwarzaczy muzyki na obszarze gry. Odnalezienie wszystkich przedmiotów wymaga pozyskania talentów: Kotwiczka, Palnik i Otwieranie zamków. Poszukiwania ułatwi ci dźwięk dobiegający ze słuchawek odtwarzacza oraz biała ikona z informacją o pozostałej odległości do celu.

Poniżej przedstawiamy mapę umiejscowienia wszystkich odtwarzaczy w grze:

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Pierwszy odtwarzacz (punkt A) znajdziesz na terenie Lasu Bradburych. Jest to lokacja związana z misją Kiepska passa. Aby zdobyć przedmiot, skieruj się do zrujnowanego budynku. Po jego prawej stronie (patrząc od strony drogi) zniszcz deski chroniące wejście do środka. Grający odtwarzacz znajdziesz na półce.

Kolejny odtwarzacz (punkt B) odnajdziesz na wschód od lokacji zwanej Toksyczną przeprawą. Udaj się na miejsce i jedź wzdłuż drogi, aż dotrzesz do południowego brzegu jeziora. Szybko zauważysz pomost zakończony zrujnowaną budką. Aby dostać się do środka, musisz zejść do jeziora, podpłynąć na koniec pomostu i stamtąd dostać się do góry przy pomocy liny z kotwiczką (1).

Na wschód od posterunku Dziupla i na zachód od Atelier Zilon znajdziesz Dolinę Dużego Mike'a (punkt C). Na jej terenie, po północnej stronie zasypanego budynku, odnajdziesz wejście do bunkra (2). Zejdź pod ziemię, aby odnaleźć kolejny odtwarzacz.

Jeden z odtwarzaczy znajduje się na terenie Rudery Fillmore'ów (punkt D), położonej na południe od posterunku Rafineria. Na miejscu odnajdziesz zejście do bunkra (3), w którym znajduje się odtwarzacz.

Kolejny odtwarzacz znajdziesz w jaskini w miejscu Wspomnienie Frobishera (punkt E), na północ od Kopalni Blacklung. Wejdź do jaskini (uważaj na węże) i dostań się na górny poziom (4) przy pomocy liny z kotwiczką (5).

Odnajdź Kryjówkę Siergieja (punkt F), aby zdobyć kolejny przedmiot. Lokacja znajduje się nieopodal Wylanych łez, na wschód od posterunku Punkt sygnałowy. Na miejscu zobaczysz prowizoryczny budynek, którego wejście jest zasłonięte deskami. Zniszcz je, żeby zabrać ze środka odtwarzacz.

Następnie skieruj się do Sanktuarium Seinów (punkt G), aby odnaleźć następny odtwarzacz. Miejsce znajdziesz na południe od Płomienia Edenu. Odnalezienie przedmiotu nie powinno ci przysporzyć większych trudności. Zniszcz deski chroniące skrytkę w południowej części posesji i zabierz odtwarzacz.

Pomiędzy posterunkiem Święte drewno a Fabryką amunicji znajdziesz lokację o nazwie Przełęcz Berbelucha (punkt H). Udaj się na miejsce, aby odnaleźć kolejny odtwarzacz. Znajdziesz go wewnątrz budynku, w łazience. Otwórz drzwi do pomieszczenia i zniszcz deski, które utrudniają dotarcie do przedmiotu.

Kolejny odtwarzacz odnajdziesz na terenie Zapomnianych baraków (punkt I), na zachód od posterunku Opustoszały ogród. Przedmiot znajduje się w budynku za zamkniętymi drzwiami. Wykorzystaj umiejętność otwierania zamków, aby dostać się do środka.

Udaj się następnie do Martwej wody (punkt J), położonej na południe od Nowego Edenu i na zachód od posterunku Knajpa. Ostatni odtwarzacz do kolekcji znajduje się w zrujnowanym budynku.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Zobacz też: Far Cry New Dawn - Tysiąc słów

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły