Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry 6 - wyciekła prezentacja statuetki antagonisty i jego syna

Lwy z Yary.

W serwisie Reddit pojawił się materiał promocyjny prezentujący statuetkę Antóna i Diego Castillo - głównych antagonistów nadchodzącego Far Cry 6. Autentyczność wideo nie ulega wątpliwości.

Figurka przedstawia syna dyktatora, który siedzi na fotelu, trzymając pistolet z grawerunkiem „Castillo”. Za młodzieńcem stoi sam Antón, w którego w grze wciela się Giancarlo Esposito, amerykański aktor znany między innymi z roli w serialu „Breaking Bad”.

Statuetkę nazwano „Lwami z Yary”. To wyspa, na której rozgrywa się akcja Far Cry 6 - państwo pochłonięte przez chaos i wojnę domową. Bezwzględny El Presidente pragnie, by syn Diego podążał jego śladami i rządził twardą ręką.

Spojrzenie na całość

Nie ujawniono ceny przedmiotu, ale wiadomo, że nie jest on częścią edycji kolekcjonerskiej Far Cry 6 - w spisie zawartości wydania brakuje wzmianki o figurce. Jest za to replika miotacza ognia.

Warto zwrócić uwagę, że zwiastun statuetki przedstawia właściwie pierwsze spojrzenie na gameplay, choć w formie przerywnika filmowego. Scena jest jednak wyraźnie wygenerowana przez silnik gry, więc daje pojęcie o tym, jak mogą wyglądać postacie w finalnym produkcie.

Data premiery Far Cry 6 nie jest znana. Najważniejsze informacje - i być może pierwszy pełnoprawny zapis rozgrywki - zobaczymy najpewniej podczas Ubisoft Forward. Pokaz odbędzie się 12 czerwca.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze