Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry 6 otrzymał darmową misję z Rambo

Jest też szereg poprawek.

Far Cry 6 otrzymał kolejną aktualizację. Poza łataniem błędów wprowadzono także nowe treści - darmową misję inspirowaną serią filmów z Johnem Rambo.

W ramach nietypowego scenariusza spotkamy największego fana tego bohatera, który chce jak najbardziej upodobnić się do idola. Jak można się domyślać, postać gracza będzie musiała pomóc między innymi w walce z żołnierzami.

W nagrodę za ukończenie misji odblokujemy specjalny łuk z wybuchowymi strzałami, „efektywny przeciwko helikopterom i opancerzonym jednostkom” - czytamy w opisie.

Od dzisiaj w Far Cry 6 można także kupić zestaw przedmiotów kosmetycznych inspirowanych Rambo, w tym zapewne pasy amunicji i czerwoną przepaskę na czoło.

Jeśli mowa o innych zmianach, wprowadzono kilka drobnych poprawek „jakości życia”, jak choćby informacja o osiągnięciu maksymalnego stanu amunicji, by nie próbować na darmo przeszukiwać podświetlonych ciał wrogów.

Jest też cała masa naprawionych błędów. Pełna lista na oficjalnej stronie. Aktualizacja obejmuje od 8,64 GB (na PC bez tekstur HD) do 25 GB (na Xbox Series X/S). Rozmiar na PS4 wynosi od 17 do 22 GB w zależności od regionu, a na PS5 - 23 GB.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze