Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fanka Skyrima namalowała znaną lokację - społeczność zachwycona

Przypomina ilustracje ze starych książek przygodowych.

The Elder Scrolls V: Skyrim nieprzerwanie cieszy się uwielbieniem fanów, którzy stanowią nadzwyczaj kreatywną społeczność. Nieśmiertelna gra Bethesdy potrafi zainspirować, czego dowodem są niezliczone dzieła graczy. Jednym z nich jest piękny obraz przedstawiający Samotnię.

Niejaka Serena podzieliła się na Reddicie swoim najnowszym dziełem, które prezentuje się świetnie i stanowiłoby nie lada ozdobę w salonie każdego fana Skyrim. Obraz podkreśla unikalny charakter obrzeży stołecznego miasta i znajdujących się tuż pod nim doków. Sądząc po komentarzach, społeczność jest zachwycona pracą artystki.

Fani Skyrim są bardzo twórczy i potrafią zrobić niemal wszystko - od modów, przez repliki zbroi czy broni, aż po dioramy całych lokacji. Gra Bethesdy od lat cieszy się niemalejącą popularnością i co rusz wydawana jest na nowych platformach. Niestety, najnowsza wersja na Nintendo Switch mierzy się z krytyką przez liczne problemy techniczne i wysoką cenę.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze