Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fani żartują z Wiedźmina - jest zwiastun powstającej parodii

Geralt w krzywym zwierciadle.

Viva La Dirt League to grupa youtuberów, którzy tworzą parodie związane z grami. Internauci skupili się teraz na Wiedźminie - opublikowali zwiastun projektu, który przedstawi przygody Geralta w krzywym zwierciadle.

Produkcja o nazwie Witcher Logic zadebiutuje 15 kwietnia na kanale autorów w serwisie YouTube. Nie jest to jasne, ale najprawdopodobniej w planach jest kilka epizodów - twórcy wspominają bowiem, że we wspomnianym terminie pojawi się jedynie „pierwszy odcinek”.

Z trailera wynika, że grupa postanowiła sparodiować zarówno gry, jak i serial. Geralt i Jaskier przypominają bowiem postacie z produkcji Netflixa, ale nie brakuje licznych odniesień do serii RPG od CD Projektu.

W zwiastunie pojawia się na przykład słynna tablica ze zleceniami, na której widnieje mnóstwo ogłoszeń. Do tego zabawne nawiązanie do wiedźmińskiego zmysłu, który w Witcher Logic pomoże Białemu Wilkowi odkryć dość oczywiste tropy.

Viva La Dirt League ma w dorobku szereg innych humorystycznych filmów związanych z grami. Wśród najciekawszych materiałów jest wideo, które pokazuje, jak z perspektywy postaci niezależnej wygląda omijanie dialogów przez gracza.

Podobnych filmów jest więcej – youtuberzy naśmiewają się między innymi z mechanizmów rozgrywki Red Dead Redemption 2 i strzelanek

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze