Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fani wydali polską wersję niezależnego Firewatch

Ogniopatrz?

Tłumacze zrzeszeni w grupie Graj Po Polsku opublikowali kolejną lokalizację gry - tym razem mowa o niezależnej przygodówce Firewatch, wydanej w lutym tego roku.

Jak informują przedstawiciele grupy, udało się nawet przygotować wsparcie dla polskich znaków diakrytycznych, z czym problem mają sami twórcy ze studia Campo Santo.

Poza tekstem i dialogami, zajęto się także lokalizowaniem licznych grafik, przygotowując około 120 ilustracji w języku polskim.

Tłumaczenie „prezentuje, naszym skromnym zdaniem, świetny poziom i przez samych fanów często uznawane jest za jedno z najlepszych w dorobku naszej społeczności” - zapewnia Marcin Siudak z Graj Po Polsku.

Jak dodaje przedstawiciel grupy, przed instalacją należy upewnić się, że posiadamy aktualną i najnowszą wersję gry.

Firewatch można kupić na Steamie za 20 euro (ok. 85 zł).

„Przemyślana, dobrze zrealizowana stylistyka, niesamowite widoki i fascynujące dialogi Henry'ego i Delilah to coś, z czym warto zapoznać się osobiście” - napisał w recenzji Artur.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze