Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fani GTA 6 rysują mapę gry na bazie przecieków

Z pomocą MS Paint.

Społeczność fanów Grand Theft Auto rozpoczęła proces tworzenia mapy GTA 6, bazując - jak na razie - wyłącznie na ogromnym wycieku informacji, do którego doszło w ubiegły weekend.

To jedyne źródło informacji. Gracze zbierają wszelkie szczegóły na temat lokacji, postaci i rozgrywki, nakładając je na mapę, która - ich zdaniem - powinna w rozsądny sposób reprezentować tę szykowaną przez Rockstar. Czas pokaże, na ile mieli rację.

Jak opisuje serwis Kotaku, pewnym problemem jest fakt, że fani nie mogą publicznie opublikować żadnych materiałów pochodzących z wspomnianego przecieku, by nie narażać się na gniew prawników. Dlatego też prace toczone są w sekrecie, przy użyciu podobnych ujęć z Google Earth. Niektórzy „odrysowują” nawet obrazy z opublikowanych filmów w programie MS Paint.

Powyższa grafika prezentuje aktualne rezultaty. Vice City składało się z dwóch wysp, czego projekt graczy zbytnio na razie nie odzwierciedla, ale kto śmiałby kłócić się z ekspertami. Można zakładać, że arkusz będzie rozbudowywany wraz z upływem czasu i dostępem do nowych informacji.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze