Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fani Elden Ring mają nowego idola. Gracz pomagający w walce z Malenią to już legenda

Obiekt uwielbienia internautów.

Społeczność zgromadzona wokół Elden Ring ma nowego idola. To tajemniczy gracz, który pomaga innym w walce z Malenią, czyli jednym z trudniejszych opcjonalnych bossów w produkcji.

Jedna z pierwszych wzmianek o śmiałku pochodzi z początku tygodnia. Wówczas użytkownik forum Reddit o pseudonimie great_artorias dziękował anonimowej osobie, która dołączyła do rozgrywki, by wesprzeć w potyczce ze wspomnianym przeciwnikiem.

Uniknął prawie wszystkich jej ataków i został tylko raz uderzony” - pisze. Wówczas relacja internauty nie zwróciła szerszej uwagi: zebrała tylko 74 pozytywnych ocen i kilka komentarzy. Inaczej było z opublikowanym dzień później wpisem, którego autor nazywa tajemniczego gracza „legendą” - wiadomość zgromadziła ponad 40 tysięcy „lajków”.

Wybawiciel posługuje się pseudonimem „let me solo her”, co większość fanów odczytuje jako komunikat skierowany do osób, którym pomaga: „pozwól mi samemu zająć się Malenią. Wskazuje też, że jedynym zajęciem śmiałka jest walka z tym bossem.

O unikatowości gracza świadczy również fakt, że kieruje postacią posługującą się katanami oraz odzianą tylko w bieliznę i garnek. Ma to praktyczne znaczenie - w Elden Ring noszenie lekkiego wyposażenia przekłada się na szybsze uniki o dalszym zasięgu, co zarazem wydłuża okres niewrażliwości na ataki. Do tego wymiar symboliczny: użytkownik pokazuje pewność siebie.

Wątki poświęcone „let me solo her” to obecnie jedne z najpopularniejszych w dziale Elden Ring na Reddicie. Fani nie tylko wyrażają podziw dla tajemniczego osobnika, ale również tworzą liczne grafiki, które honorują śmiałka walczącego z Malenią.

Poniżej najciekawsze prace:

Autor: etherealsteve (źródło: Reddit)
Autor: gktazz (źródło: Reddit)
Autor: etherealsteve (źródło: Reddit)
Autor: Asphodelaphophiliac (źródło: Reddit)
Autor: skullwithtophat (źródło: Reddit)
Autor: donderbom (źródło: Reddit)

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze