Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fan Elden Ring ukończył grę na keyboardzie

Muzyczne szaleństwo.

Gracz o pseudonimie „Omunchkin13” pochwalił się ukończeniem Elden Ring w dość nietypowy sposób - za pomocą keyboardu podłączonego do komputera.

„Zajęło trochę dłużej niż się spodziewałem” - napisał na temat swojego osiągnięcia w serwisie Reddit. Jak wyjaśnia, naciśnięcia klawiszów elektronicznego pianina „tłumaczył” na polecenia w grze za pomocą programu MIDI Translator.

„To całkiem śmieszne, ponieważ korzystałem z darmowej wersji, więc podczas transmitowania na żywo musiałem resetować program co jakieś dwadzieścia minut” - dodaje „Omunchkin13”. Jak wskazuje licznik, gracz zginął niemal 350 razy, co wydaje się być całkiem dobrym wynikiem.

Co interesujące, sprzęt nadal produkuje także standardowe dźwięki. Wiemy dzięki temu, że granie w Elden Ring na keyboardzie przekłada się na mało składną piosenkę, choć zwłaszcza przemieszczanie się po ekranach menu wypada dość rytmicznie. „Teraz spróbuj na harmonijce ustnej” - sugeruje jeden z komentujących.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze