Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout Anthology - ogłoszono zbiorcze wydanie serii Fallout na PC

Liczba egzemplarzy ograniczona.

Bethesda ogłosiła kolekcję Fallout Anthology, łączącą wszystkie wydane dotychczas odsłony serii Fallout w jednym pudełku, przypominającym bombę atomową.

Jak wynika z informacji opublikowanych na oficjalnym blogu firmy, zestaw ukaże się w Europie już 2 października. Nie jest obecnie jasne, czy trafi także do Polski.

Cenę ustalono na 50 euro (ok. 206 zł). Antologia zawiera:

  • Fallout
  • Fallout 2
  • Fallout Tactics
  • Fallout 3 - Game of the Year Edition (z DLC: The Pitt, Operation: Anchorage, Broken Steel, Point Lookout i Mothership Zeta)
  • Fallout: New Vegas - Ultimate Edition (z DLC: Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues, Lonesome Road, Gun Runners' Arsenal i Courier's Stash)

W pudełku znajdzie się także dodatkowe miejsce, w które zmieści się płyta z Fallout 4, gdy ta odsłona zadebiutuje w sklepach 10 listopada.

Pete Hines z Bethesdy potwierdził na Twitterze, że liczba egzemplarzy Fallout Anthology będzie ograniczona, a zamówienia przedpremierowe powinny ruszyć „wkrótce”.

Mini-bomba emituje nawet dźwięki

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze