Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 76 - tajemnicza postać zwabia nieświadomych graczy do labiryntu śmierci

Z potężnym przeciwnikiem w środku.

Gracz o pseudonimie Korindabar skonstruował w Fallout 76 labirynt, do którego zwabia początkujących, niczego nie spodziewających się graczy. W środku czeka Szpon śmierci - jeden z najgroźniejszych przeciwników w serii.

Procedura wygląda następująco: charakterystycznie ubrany Korindabar szuka na serwerze „ofiary” - najczęściej gracza z niskim poziomem postaci - i używa serii emotikonów, by „zaprzyjaźnić się” z użytkownikiem. Następnie prowadzi nieszczęśnika do labiryntu.

Przed wejściem do budynku ustawiono napis „Pokonaj labirynt, wygraj nagrody”. Gdy początkujący gracz przekroczy próg labiryntu, Korindabar zamyka drzwi wejściowe i udaje się na dach, by obserwować spektakl, czyli atak Szpona śmierci.

Tak samo jak w przypadku potyczek z ludzkimi przeciwnikami, ujarzmione zwierzęta i mutanty w Fallout 76 zadają graczom bardzo małe obrażenia, dopóki ten nie odpowie ogniem. Nie wszyscy jednak o tym wiedzą, a niektórzy atakują Szpona śmierci w akcie paniki - wtedy nie ma już ratunku.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Poskromienie mutanta i zaprowadzenie stworzenia do labiryntu było możliwe dzięki umiejętnościom, dostępnym dla graczy z wysokim poziomem. Atuty pozwalają zamienić niemal dowolne zwierzę w sojusznika.

Jak można się spodziewać, żadnych nagród nie ma

Jak twierdzi Korindabar, ujarzmienie Szpona śmierci zajęło około trzech dni.

Źródło: Reddit, Vault101manguy

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze