Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 76 nie przejdzie na model Free to Play - zapewnia Bethesda

Firma dementuje plotki.

Przedstawiciele firmy Bethesda odnieśli się do spekulacji sugerujących, że nastawione na rozgrywkę wieloosobową Fallout 76 w najbliższym czasie przejdzie na model Free to Play.

Gracze zauważyli, że pudełkowe wydanie produkcji wycofano z oferty amerykańskiego EB Games i innych sklepów. W związku z tym wysnuto wniosek, że w najbliższym czasie twórcy udostępnią grę za darmo (dzięki, DSO Gaming).

„Nie ma ani ziarna prawdy w tych plotkach” - napisała Bethesda na swoim oficjalnym profilu w serwisie Twitter, odpowiadając na pytanie jednego z zaniepokojonych internautów o wspomniane doniesienia.

Fallout 76 nie zostanie udostępniony za darmo

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Innymi słowy, Fallout 76 nie przejdzie na model Free to Play - przynajmniej w najbliższym czasie. Twórcy nadal zamierzają sprzedawać sieciowy tytuł jako tradycyjną grę za pełną cenę.

Produkcja ukazała się w listopadzie ubiegłego roku. Gracze przemierzają postapokaliptyczne pustkowia Wirginii Zachodniej wspólnie z innymi użytkownikami, podejmując się realizacji różnych aktywności.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze