Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 76 dostanie aktualizacje jeszcze przez pięć lat

Twórcy mają długie plany.

Projektant Fallout 76 przyznał, że twórcy z Bethesdy mają plany na wspieranie gry i aktualizacje jeszcze przez co najmniej pięć lat.

- Jeśli mógłbym podzielić się tym, co mam obecnie na monitorze, widziałbyś, że to mapa drogowa na następne pięć lat - przyznał Mark Tucker w rozmowie z serwisem AusGamer.

- Mamy długoterminowe plany, które robią się mniej konkretne wraz z upływem czasu, ponieważ dostosowujemy rzeczy i reagujemy na poczynania oraz potrzeby graczy, gdy się pojawiają. Ale spędzam sporo czasu na trzy- i pięcioletnim harmonogramie - wyjaśnił.

Plany na obecny rok

- Trzyletnia mapa jest nieco lepiej znana i zrozumiana. Ta pięcioletnia jest mniej konkretna, lecz pozostajemy zaangażowani w aktualizowanie Fallout 76 - zapewnił projektant.

Twórcy sieciowej produkcji opublikowali niedawno plan rozwoju na 2022 rok. Na początku marca w grze rozpoczęły się inwazje kosmitów, a w planach na dalszą przyszłość jest między innymi powrót lokacji The Pitt („Dzióra”), znanej z DLC do Fallout 3.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze