Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Znajdź dokumentację, chłodziwo i próbki krwi

Trzy małe misje dla Quinlana, Ingram i Neriah z Bractwa Stali.

Poniżej znajdują się trzech krótkich zadań, które pojawiają się w zakładce "Różne" wraz z twoimi awansami w hierarchii Bractwa Stali. Zadania te można powtarzać, aby zdobywać drobne sumy pieniędzy.

Zadanie: Zdobądź dokumentację techniczną dla prefekta Quinlana

Misja pojawi się w dzienniku w kategorii „Różne" po rozmowie z Quinlanem (obrazek poniżej) przebywającym na pokładzie Prydwenu. Zadanie zostanie zlecone, jeśli przyłączyłeś się do Bractwa Stali i przynajmniej zacząłeś misję fabularną „Okres służby".

Po rozmowie z Quinlanem rozpocznij poszukiwania wszelkiego rodzaju dokumentów, na które natkniesz się podczas eksploracji terenów Wspólnoty, a zwłaszcza laboratoriów i baz wojskowych. Dostarczanie ich prefektowi zapewni ci zysk w postaci 25 kapsli za sztukę.

Zadanie: Zdobądź chłodziwo do reaktora dla prefekt Ingram

Po ukończeniu ostatniej misji dla Bractwa Stali o nazwie „Nowy Świt" będziesz mógł pomóc prefekt Ingram (obrazek poniżej) w zdobyciu chłodziwa niezbędnego do utrzymania Prydwenu we właściwym stanie.

Ingram przebywa w głównej części latającej fortecy Bractwa Stali. Porozmawiaj z nią, a otrzymasz listę niezbędnych rzeczy, które musisz zdobyć. Chodzi o: kanister z benzyną, dwa materiały jądrowe, trzy butelki płynu chłodniczego, pięć butelek z brudną wodą. Następnie zmontuj chłodziwo na stole chemicznym (jeden jest na przykład na Prydwenie) i dostarcz je Ingram. Za każe przyniesione chłodziwo otrzymasz od Ingram 100 kapsli.

Zadanie: Znajdź próbki krwi dla skryby Neriah

Neriah (obrazek poniżej) jest badaczką prowadzącą eksperymenty na górnym pokładzie Prydwenu. Podejdź do niej i porozmawiaj chwilę, a dowiesz się, że pilnie potrzebuje próbek krwi różnych gatunków.

Próbki możesz znajdować między innymi w laboratoriach oraz przy ciałach poległych przeciwników - wystarczy je systematycznie przeszukiwać. Za każdą zdobytą próbkę otrzymasz od Neriah nagrodę pieniężną.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze