Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Za czystość Wspólnoty

Misja dla Bractwa Stali, w której oczyszczasz z ghuli lokalną stację metra.

Misja zlecana przez Bractwo Stali w trakcie innego zadania o nazwie Semper Invicta. Otrzymasz je przez nieufającego ci Rhysa na posterunku policji w Cambridge. Mężczyzna poprosi cię, abyś oczyścił z wrogów stację College Square - lokację znajdującą się nieco na północ od posterunku.

Oczyszczenie stacji metra

Po dotarciu na miejsce zlokalizuj wejście do stacji metra i zejdź na dół. Uważaj, bo już na początku możesz zostać zaatakowany przez ghule. Kiedy z nimi skończysz zacznij kierować się w lewo, uważając po drodze na pułapkę na ziemi.

Zejdź po schodach na dół. Jeśli chcesz możesz wejść do toalety z prawej, gdzie spotkasz ghula (strzelanina może zaalarmować kolejne) i zamkniętą na zamek skrzynię. Przejdź do głównej części stacji. Jeśli posiadasz odpowiednie umiejętności, to na lewo od lady znajdziesz drzwi z trudnym do otworzenia zamkiem. Dzięki temu dotrzesz do magazynu „Żyj i kochaj" oraz terminala, gdzie możesz aktywować robota. Kiedy skończysz eksplorację zejdź na dół po schodach za bramką z lewej.

Oczyść teren z ghuli, po czym przejdź do pomieszczenia z lewej, gdzie spotkasz kolejnego potwora - ghula „Wędrowca" (obrazek powyżej). Jest trochę silniejszy od zwykłych, ale kilka celnych serii załatwi sprawę. Kiedy go zabijesz będziesz mógł wrócić do Rhysa, aby zdać mu raport albo jeszcze nieco rozejrzeć się po stacji, chociaż za wiele na niej nie znajdziesz.

Po powrocie do Rhysa powiedz mu o wypełnieniu misji. Otrzymasz w nagrodę kapsle i punkty doświadczenia i odblokujesz kolejne zadanie dla Bractwa - Zaginiony patrol.

Następnie: Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Kwatermistrzostwo

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze