Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Więc chodź, pomaluj mi miasto

A świat się zarumieni... gdy pomożesz malarzowi Abbotowi odmalować ścianę.

Misja może pojawić się w dzienniku po rozmowie z braćmi Bobrow w ich barze. Otrzymasz informację, aby porozmawiać z Abbotem, zajmującym się malowaniem ściany w Diamond City. Gdybyś miał problemy ze znalezieniem go za dnia, to spróbuj w nocy.

Porozmawiaj z pracownikiem, który zaproponuje ci załatwienie dla niego farby. Możesz się na to zgodzić, a w przypadku rozwiniętej charyzmy potargować nieco o lepszą cenę. Kiedy skończysz rozmawiać wyrusz do nowej lokacji na południowym zachodzie - do Sprzętowiska.

Przed wejściem do sklepu natkniesz się na osadniczkę proszącą o pomoc (obrazek powyżej). W środku okaże się, że to pułapka, a ty zostaniesz zaatakowany przez grupę bandytów. Rozpraw się z nimi i przejdź na koniec sklepu, gdzie znajdziesz półkę z farbami.

Okaże się, że dostępne są tylko niebieskie i żółte. Jeśli chcesz otrzymać zieloną, co jest celem opcjonalnym, to użyj mieszaka stojącego z prawej. Po zdobyciu farby wróć do Abbota. Po rozmowie pomaluj wskazany fragment ściany i ponownie pomóc ze zleceniodawcą. Otrzymasz nagrodę - wyższą, jeśli zdobyłeś i użyłeś zielonego koloru farby.

Następnie: Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Jak kamień w wodę

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze