Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Tajemnicze mięso

Misja poboczna, w której odkrywamy sekret pewnego producenta żywności.

Misja aktywuje się po dotarciu do Fabryki Konserw Longneck Lukowski's na północnym wschodzie (mapa #1). Wejdź do środka, gdzie będziesz świadkiem rozmowy właściciela fabryki, Theodora, z jednym z kupców na temat nienajlepszej jakości sprzedawanego mięsa.

Mapę możesz powiększyć i pobrać na dysk.

Po zakończeniu dialogu podejdź do właściciela i rozpocznij z nim rozmowę, wypytując o problemy z mięsem. Według Theodora problemy mogą wynikać z obecności zmutowanych kretoszczurów. Na koniec zapytaj czy możesz rozejrzeć się po fabryce.

Dotarcie do piwnicy

Kiedy właściciel się zgodzi przejdź do sąsiedniego pomieszczenia i skieruj się po schodach na górę. Po przejściu przez podwójne, niebieskie drzwi trafisz do lokacji z figurką handlu oraz leżącym na biurku magazynem podnoszącym statystyki postaci. Warto podnieść obydwa przedmioty.

Wróć na półpiętro po drugiej stronie fabryki i zlokalizuj platformę. Wciśnij przycisk, żeby zjechać nią na dół (obrazek powyżej). Kiedy dotrzesz na miejsce skorzystaj z terminala z prawej, aby przeczytać kilka informacji, a przede wszystkim otworzyć pobliskie drzwi.

Po wyłączeniu komputera możesz wejść do pomieszczenia z lewej. Uważaj, bo na dole jest pułapka (możesz ją rozbroić), a ponadto znajdziesz tu kilka radrakanów, buszujących między półkami z mięsem. Po obejrzeniu pokoju skieruj się do przejścia, które otworzyłeś przy pomocy terminala.

Przejdź przez bramę z siatką, załatw kilka ghuli i skieruj się do dziury w ścianie z lewej. Kontynuuj marsz przez tę część fabryki, przechodząc w pewnym momencie po rurze na drugą stronę pomieszczenia i eliminując kolejne grupy ghuli. W pokoju z wodą zeskocz na dół i przejdź dalej przez wnętrze stalowej rury. W następnej lokacji wejdź na górę po kamiennych schodach i kontynuuj do kolejnej części fabryki.

Zacznij wchodzić na górę do bardziej uprzemysłowionych części fabryki, uważając przy tym na sporą liczbę pułapek - min, laserowych oraz działek. W końcu dotrzesz do drzwi z łańcuchem. Przejdź przez nie i wejdź do pomieszczenia, gdzie zaatakuje cię Theodore (obrazek powyżej). Nie jest to szczególnie silny przeciwnik i kilka celnych serii posłanych mu z dystansu załatwi sprawę.

Po jego śmierci misja zakończy. Podczas opuszczania fabryki uważaj na roboty służące przy produkcji mięsa. Wprawdzie zostaną zaznaczone, jako przeciwnicy, ale nie powinny cię zaatakować.

Następnie: Fallout 4 - Wyciąganie wtyczki

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Tagi
O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze