Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Przesyłka specjalna

Pierwsza z kilku misji wykonywanych dla Jacka Cabota.

Misję możesz rozpocząć po rozmowie z wojskowym ghulem Edwardem Deeganem, którego spotkasz w Bunker Hill (mapa #1) lub ewentualnie w barze Rezerwa w Diamond City (mapa #2). Edward będzie chciał ci zlecić pewne zadanie, ale najpierw musisz porozmawiać z jego szefem - Jackiem Cabotem.

Mapę możesz powiększyć oraz pobrać na dysk.

Jacka znajdziesz w Posiadłości Cabotów (mapa #3) na południe od Bunker Hill. Podejdź do interkomu i powiedz, że chcesz rozmawiać z Jackiem. Kiedy gospodarz otworzy ci drzwi, przejdź przez nie. Wejdź na górę i rozpocznij rozmowę z naukowcem. Bez względu na udzielane przez ciebie odpowiedzi finalnie dowiesz się od Edwarda, że masz odebrać paczkę, którą posiadał zaginiony kurier.

Skieruj się na północ od Szpitala Psychiatrycznego Parsons (mapa #4). Teren jest pilnowany przez wynajętych najemników. Odszukaj ich dowódcę - Marię (obrazek powyżej), z którą porozmawiaj. Kobieta wyjawi ci, że paczka znajduje się pewnie w mleczarni Parsons (mapa #5) na północy, dokąd udał się kurier Ben.

Po dotarciu na miejsce wykończ wszystkich bandytów. Przeszukaj ciało ich przywódcy, przy którym znajdziesz poszukiwaną przesyłkę - tajemnicze serum. Podnieś je i wróć do Cabota, gdzie zacznij rozmowę z Edwardem. Możesz oddać mu serum (odblokujesz tym samym nową misję) lub skłamać go i zachować je dla siebie, jeśli posiadasz rozwiniętą charyzmę. W ten sposób zablokujesz sobie jednak dostęp do kolejnych zadań dla Cabota.

Następnie: Fallout 4 - Emogene bierze sobie kochanka

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze