Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Niespokojne wody

Misja dodatkowa dla Minutemanów, w której wykonujemy zadanie dla nietypowych osadników.

Misja pojawi się w dzienniku po ukończeniu zadania „Stare działa" w trakcie słuchania audycji radiowych stacji Radio Wolność. W pewnej chwili otrzymasz informację, że pewni osadnicy potrzebują twojej pomocy.

Po aktywowaniu misji na zachodzie mapy pojawi się lokacja o nazwie Graygarden, do której się udaj. Na miejscu spotkasz wspólnotę pracujących i myślących robotów. Porozmawiaj z ich „przywódczynią", która powie ci o problemach ze zbiornikami wodnymi. Po wysłuchaniu opowieści powiedz, że możesz zająć się dla niej tą sprawą.

Po przyjęciu zlecenia wyrusz na południowy zachód, w stronę zakładu uzdatniania wody Weston. Oczyść przedpole z supermutantów i wejdź do środka przez podwójne drzwi. Skorzystaj z windy, aby zjechać na dół, po czym zlokalizuj panel przy komputerze i wciśnij przycisk (obrazek powyżej), żeby wypompować wodę.

Użyj panelu przy drzwiach, żeby je otworzyć. Rozpraw się z kilkoma błotniakami, po czym przejdź przez drzwi z lewej - rusz przed siebie korytarzem i wciśnij drugi przycisk, który wypompuje kolejną porcję wody. Postępuj w ten sposób dalej, aż osuszysz całe pomieszczenie.

Na samym dnie pojawi się wtedy komputer od głównej pompy (obrazek powyżej). Następnie przejdź przez drzwi za tobą, skorzystaj z windy i wróć do koordynatorki White, która zleciła ci misję.

Następnie: Fallout 4 - Prosto z płomieni

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze