Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Materace

Seria misji dla Trasy, w których eliminujemy przywódców gangu.

Po zniszczeniu Instytutu i ukończeniu kampanii dla Trasy wykonaj dla niej kilka zadań dodatkowych. W pewnym momencie w sztabie pojawi się ciało szpiega, który działał we wnętrzu Instytutu. Od Desdemony dowiesz się kim był oraz co czuł w trakcie finalnej rozprawy.

Wróć do sztabu po wykonaniu kilku kolejnych zadań i porozmawiaj z Desdemoną, która będzie miała dla ciebie serię misji. Polegają one na rozprawieniu się z przywódcami okolicznego gangu, zagrażającemu Trasie. Po przyjęciu zadania udaj się we wskazane na mapie miejsce i zlokalizuj przeciwnika (obrazek powyżej).

W większości przypadków są oni dobrze chronieni przez podwładnych, ale zabijanie ich wszystkich nie jest konieczne do zaliczenia misji. Wystarczy załatwić sam cel i wrócić do Desdemony po nagrodę i kolejne zlecenie. Tych jest w sumie do zrealizowania sześć.

Dojście do niektórych wrogów może być utrudnione, ponieważ mogą przebywać w trudno dostępnych miejscach (na przykład na dachu budynku). W takich przypadkach najlepiej posłużyć się wyrzutnią rakiet lub karabinem snajperskim.

Następnie: Fallout 4 - Najwyższy czas

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze