Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Lista kostuchy

Misja dla Trasy, w której sprawdzamy, co stało się z jedną z kryjówek organizacji.

Misja stanie się dostępna po wykonaniu zadaniu „Boston po zmroku" i ponownej rozmowie z doktorem Carringtonem w Sztabie Trasy. Twoim pierwszym celem będzie dotarcie do skrzynki przerzutowej, znajdującej się na południowy zachód od bazy Trasy (nieopodal wraku USS Riptide).

Kiedy dotrzesz na miejsce podejdź do skrzynki (obrazek powyżej) i wyjmij z niej raport Augusty. Na północ od ciebie znacznikiem zostanie zaznaczona nowa lokacja - Szpital Kendall, do którego wejdź.

Zacznij oczyszczać lokację z wrogów kierując się na wyższe piętro po schodach. Następnie skorzystaj z windy, która zawiezie cię jeszcze wyżej. Po dotarcie na miejsce zejdź po zawalonym kawałku podłogi i przechodź przez kolejne pomieszczenia, aż dotrzesz do ogromnego pokoju ze sporą ilością wrogów.

Uważaj, bo jeden będzie cię przy wejściu ostrzeliwał z rakietnicy. Po uporaniu się z przeciwnikami zeskocz piętro niżej i podnieś dokumenty (obrazek powyżej) leżące na biurku. Po ich zabraniu opuść budynek i wróć do Carringtona z raportem, za który otrzymasz 150 kapsli.

Następnie: Fallout 4 - Lista kostuchy 2

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze