Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Garaż Atomowych Kotów

Dołączamy do nietypowego gangu, w którym rządzi Zeke.

Aby rozpocząć misję skieruj się do Garażu Atomowych Kotów (mapa #1) na południowym wschodzie i odszukaj siedzącego przy barze człowieka nazywającego się Zeke (w charakterystycznej czarnej, skórzanej kurtce i okularach przeciwsłonecznych). Jest to przywódca lokalnego gangu, który będzie chciał ci zaproponować przystąpienie do organizacji. Przy okazji warto zwrócić uwagę na auto w garażu - na jego masce jest figurka zwiększająca statystyki walki wręcz.

Mapę możesz powiększyć lub pobrać na dysk.

Żeby to uczynić musisz jednak najpierw wypełnić misję dla Zeke. Żeby poznać jej szczegóły skieruj się do dziewczyny o imieniu Rowdy (przebywa w pobliżu) i porozmawiaj z nią. Okaże się, że masz naprawić pompę na farmie Warwicków. Znajdziesz ją na wschodzie (mapa #2).

Po dotarciu na miejsce wejdź do budynku i zainstaluj część w pompie (obrazek powyżej), po czym poinformuj o tym June Warwick. Od kobiety otrzymasz podziękowania i pięć ciastek błotniaków. Wróć do Garażu Atomowych Kotów i porozmawiaj z Rowdy.

Po chwili placówkę zaatakują strzelcy. Obrońcy będą dawać sobie nieźle radę, ale warto ich wspomóc w obronie. Kiedy skończysz porozmawiaj z Zekem. W nagrodę otrzymasz strój Kotów i zniżkę u ich handlarzy.

Następnie: Fallout 4 - Rozwój zachowania

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze