Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Galeria Pickamana

Misja, w której na zlecenie Hancocka sprawdzamy pewien budynek.

Zadanie to nie ma klasycznej nazwy - pojawi się dzienniku w zakładce „Różne" w trakcie pobytu w Dobrym Sąsiedztwie (może zostać dodane np. podczas wykonywania misji Srebrny Fantom). Na mapie na północny wschód od lokacji zostanie zaznaczona Galeria Pickmana, do której się udaj.

Wejdziesz do niej od strony podwórza, przechodząc przez czerwone drzwi. W środku rozpraw się z bandytami i podnieś wiadomość dla Setha, którą znajdziesz przy ciele leżącym na podłodze w pomieszczeniu z lewej. Następnie wróć z nią do Hancocka w Dobrym Sąsiedztwie.

Burmistrz wynagrodzi cię 400 kapslami, a misja zostanie zaliczona. Gdybyś w międzyczasie dołączył Hancocka do swoich towarzyszy, to porozmawiaj z nim, a po chwili również otrzymasz zapłatę.

Uwaga! - w trakcie pobytu w galerii warto wejść na najwyższe piętro i w jednym z pomieszczeń zlokalizować dziurę w ścianie. Dzięki niej możemy dotrzeć do kanałów z przeciwnikami, a finalnie do samego gospodarza Pickmana, któremu grożą bandyci (obrazek poniżej), na czele z Betonem.

Rozpraw się z przeciwnikami i porozmawiaj z Pickmanem, który w podzięce podaruje ci klucz do sejfu. Zanim opuścisz lokację warto się rozejrzeć za figurką otwierania zamków. Następnie udaj się w stronę sejfu znajdującego się za jednym za obrazów. W tym momencie misja otrzyma w dzienniku nazwę "Prezent Pickmana". Otwórz sejf kluczem i podnieś znajdujące się w nim przedmioty, w tym unikalne Ostrze Pickmana.

Następnie: Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: HalluciGen dla Freda

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze