Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fall Guys najchętniej pobieraną grą z PS Plus w historii

Duży sukces produkcji studia Mediatonic.
  • Fall Guys to „imprezowa” gra nastawiona na zmagania sieciowe
  • Gracze walczą o przetrwanie na arenie
  • Tytuł dostępny jest w PS Plus

Sony poinformowało, że Fall Guys jest najchętniej pobieraną grą, dostępną w ramach oferty PS Plus w historii płatnego abonamentu.

Przedstawiciele firmy nie ujawnili konkretnych danych na temat liczby ściągnięć produkcji. Wiadomo jednak że zaraz po wydaniu tytułu do zabawy dołączyło aż 120 tysięcy użytkowników.

O sukcesie projektu świadczy fakt, że tuż po premierze - gra od momentu debiutu dostępna jest w ramach oferty PS Plus - serwery nie wytrzymywały. Problemy z infrastrukturą były tak duże, że twórcy musieli tymczasowo zablokować możliwość zakładania nowych kont na PS4.

Fall Guys nastawione jest na zmagania wieloosobowe. 60 użytkowników kierujących postaciami, które przypominają kolorowe fasolki, walczą o pozostanie na planszy. W ramach zmagań gracze biorą udział w wyzwaniach, których częścią są szalone wyścigi z przeszkodami.

Produkcja studia Mediatonic nadal dostępna jest w ramach PS Plus - na przypisanie tytułu do konta abonenci mają czas do 31 sierpnia.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze