Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fall Guys - jak zdobywać punkty doświadczenia

Zdobywanie doświadczenia i awansowanie na wyższe poziomy.

Wzorem wielu gier nastawionych na rozgrywki sieciowe, w Fall Guys możliwy jest rozwój kierowanej przez ciebie postaci. Rozwój ów opiera się o awansowanie na wyższe poziomy. W tym rozdziale przedstawiamy jak zdobywać punkty doświadczenia i jakie benefity się z tym wiążą.

Poziom doświadczenia postaci - a raczej rozwoju Battle Pass - sprawdzić możesz niemalże w dowolnym miejscu menu głównego. Będzie to pasek postępu (1) z poziomem, aktualnymi punktami doświadczenia i punktami wymaganymi do awansu.

Punkty doświadczenia zdobędziesz (2) podczas rozgrywek, za każdy rozegrany mecz. Finalna ilość punktów doświadczenia zależy nie tyle od twoich osiągów - czyli, na przykład, na którym miejscu uda ci się zakończyć daną rundę - co od ilości rund, które przetrwasz. Dla przykładu, eliminacja w pierwszej rundzie da ci niewielką ilość punktów, dotrwanie do 3-4 rundy z kolei pozwoli zdobyć niemal połowę paska doświadczenia.

Nie ma tutaj magicznych sposobów na zwiększenie przyrostu czy wspomagaczy za realną walutę. Liczy się wyłącznie to, jak wiele meczy rozegrasz i ile rund w nich wygrasz. Wraz z praktyką zaczniesz z pewnością radzić sobie lepiej, automatycznie zwiększając ilość pozyskiwanych punktów doświadczenia.

Z czym wiąże się sam rozwój? Kolejne poziomy pozwalają odblokować elementy estetyczne, by móc zmienić wygląd postaci. Część z tych elementów da się co prawda kupić w sklepie - czy to za zgromadzoną walutę czy realne pieniądze - jednak ten sposób jest zdecydowanie szybszy i mniej problematyczny.

Następnie: Fall Guys - czy w grze są mikrotransakcje

Spis treści: Fall Guys - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Fall Guys - tryby gry

Komentarze