Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fabularny dodatek do Assassin's Creed 3 ukaże się 19 lutego

Pierwsza część Tyranny of King Washington kosztować będzie 800 MSP lub około 35 zł.

Ubisoft poinformował w informacji prasowej, że pierwsza część Tyranny of King Washington ukaże się w Xbox Live i na PC za niecały miesiąc - 19 lutego. Premiera w europejskim PlayStation Network dzień później - 20 lutego. Cena wyniesie 800 MSP lub około 35 zł.

Tytuł pierwszego odcinka to Infamy (Hańba).

W Tyranny of King Washington zagrają także posiadacze Wii U, ale Ubisoft nie podał konkretnej daty wydania rozszerzenia w eShopie.

Tyranny of King Washington to mający się składać z trzech części dodatek DLC do Assassin's Creed 3. Przedstawi alternatywny bieg wydarzeń rewolucji amerykańskiej - Washington nie zostaje pierwszym prezydentem USA, a bezwzględnym i rządnym władzy absolutnej królem. Główny bohater gry, Indianin Ratonhnhaké:ton nie został asasynem; teraz będzie chciał zabić władcę i uwolnić ziemie swojego ludu.

Assassin's Creed 3 ukazał się na Xboksa 360, PlayStation 3 i PC w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Polski oddział Ubisoftu lokalizuje również dodatki. Na Wii U możemy zagrać wyłącznie po angielsku.

Zobacz także: Assassin's Creed 3 - Poradnik

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Rafał Baranowski

Contributor

Komentarze