Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fabularne DLC z Batgirl do Batman: Arkham Knight zadebiutuje 14 lipca

Od studia WB Montreal.

Firma Warner Bros. Interactive ogłosiła, że 21 lipca na konsolach PlayStation 4 i Xbox One ukaże się fabularne DLC do Batman: Arkham Knight, koncentrujące się na postaci Batgirl.

Wydawca nie wspomina o wersji PC. Nie powinno to być większą niespodzianką, ponieważ konwersja gry na komputery osobiste została niedawno wycofana ze sprzedaży ze względu na spore problemy techniczne.

Pakiet z Batgirl wyceniono w Wielkiej Brytanii na 5,79 funtów (ok. 34 zł). Nie podano kwoty w euro, ale zapewne nie będzie ona znacząco się różnić.

Tydzień wcześniej - 14 lipca - dodatek bez dodatkowych opłat otrzymają też posiadacze przepustek sezonowych.

Batgirl: A Matter of Family umożliwi wcielenie się w tytułową Batgirl w misjach fabularnych, stanowiących prequel wydarzeń z bazowego Arkham Knight. Ukończymy też zadania poboczne i znajdziemy kilka sekretów. Możliwe będzie korzystanie z funkcji Dual Play - bohaterka powalczy w duecie z Robinem.

Co interesujące, za prace nad DLC odpowiada studio Warner Bros. Montreal, czyli twórcy Batman: Arkham Origins. Wszyscy wiemy, jak skończyła się sytuacja, gdy Rocksteady przekazało prace nad konwersją PC innej firmie - miejmy nadzieję, że w przypadku rozszerzenia będzie inaczej.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze